reklama internete

Komercinės firmos tinklapis gali ir privalo duoti didelį klientų srautą. Bet svetainės įsigijimas tai tik dalis darbo, ir ne visada didžioji. Anksčiau ar vėliau savininkas susiduria su internetinės reklamos poreikiu – padaryti jį lankomu, kad potencialūs klientai rastų svetainė paieškos sistemų pagalba. Kaip gi surasti tinkamą optimizatorių?

Kam patikėti seo optimizaciją?

Į šį klausimą galimi trys atsakymo variantai: įdarbinti naują darbuotoją, susirasti frilanserį (freelancer – privačiai dirbantis asmuo) arba kreiptis į specializuotą agentūrą. Palyginkime šiuos variantus.Įdarbinti atskirą žmogų, kuris užsiimtų seo gana brangus malonumas. Šio atveju prireiks nemažai papildomų išlaidų (darbo vieta, seminarai ir kvalifikacijos kėlimo kursai). Toks sprendimas gali būti tikslingas tik tada, jei Jūsų kompanija gana stambi ir turi ne vieną interneto projektą. [cml_media_alt id='3422']Reklama internete: kaip pasirinkti specialistą[/cml_media_alt]Šiuo metu geriausias variantas susirasti įmonė, kuri gali darbą atlikti gerai ir atsakingai. Kaip sužinoti kuri tokia? Didžiausia tikimybė, kad neapsiriksite, jei rinksitės iš tų, kurie pagal sau tinkančias užklausas yra pirmose pozicijose, juk netikite kad batsiuviai būna be batų? Jei įmonė iškėlė savo svetainę į paieškos sistemų topą su užklausomis “seo”, “seo paslaugos”, “internetinė reklama“,'”reklama” arba “reklama internete“, be abejo jie įstengs tą patį padaryti su Jūsų svetaine.

Optimizatorius gali pasiūlyti keletą darbo schemų. Jis turėtų argumentuoti kodėl rekomenduoja tokį būdą Jūsų konkrečiu atveju. Po pokalbio turėtumėte susidaryti aiškų vaizdą kaip bus atliekami darbai.

Jei nevisiškai supratote pasiūlymo esmę, būkite atsargūs: galbūt atlikėjas pats nelabai žino ką ruošiasi daryti, arba ką nors nutyli (pvz. ruošiasi naudoti “pilkus” arba “juodus” metodus, ką paieškos sistemos vertina kaip spamą).

Į ką atkreipti ypatingą dėmesį?

Kaip ir kiekviename darbe, kurį patikite samdomam darbuotojui, seo optimizacijoje reikalinga kontrolė. Geriausia būdas stebėti darbų eigą yra turėti ataskaitą apie darbų rezultatus. Seo atveju tai būdų svetainės pozicijų paieškos rezultatuose pokyčiai.

Kaip elgtis jei svetainė nukrito? Jei specialistas profesionalus, jis nevers laukti atsakymo, paaiškins situaciją nedelsdamas. Bet jeigu pozicijų nėra, o seo specialistas dingsta (neatsako į skambučius ir laiškus, arba tai daro nesuprantamai), tai rimta priežastis nutraukti bendradarbiavimą.

Turėkite omenyje kad SEO paslaugos tai ne dviejų savaičių darbas. Kad ir kaip norėtumėte užkariauti paieškos topus būkite kantrūs. Jei kelis mėnesius pozicijos negerėja reikėtų išsiaiškinti ar seo specialistas turi aiškų tolimesnių veiksmų planą.

0 komentarai

Parašykite komentarą

Norite prisijungti prie diskusijos?
Nesivaržykite, parašykite ką galvojate!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *