Internetinių svetainių kūrimas konkurencinga kaina

Internetines svetaines ir elektronines parduotuves sėkmingai kuriame nuo 2006 metų ir siūlome efektyvius bei patikimus sprendimus.

Matomumas paieškoje

Visos mūsų sukurtos svetainės paruoštos optimizacijai paieškos sistemoms.

Įdiegiame TVS

Įdiegus turinio valdymo sistemą turėsite galimybę savarankiškai keisti svetainės turinį ir struktūrą.

Garantijos

Naudojame tik patikimus sprendimus ir suteikiame garantijas dėl svetainės veikimo.

Internetinių svetainių kūrimas

Internetinių svetainių kūrimas nuo 300 eurų per 5-30 dienų

Įdiegiame svetainės administravimo sistemą pagal Jūsų poreikius ir norus bei įrašome video pamoką kaip ja naudotis. Galėsite savo tinklapį ar elektroninę parduotuvę administruoti savarankiškai, net jei nesate patyręs kompiuterio vartotojas. Naudojame patikimas ir laiko patikrintas turinio valdymo sistemas: Joomla, WordPress, Opencart, Prestashop ir kitas. Sukuriame unikalų svetainės dizainą arba pritaikome šabloną svetainei pagal Jūsų logotipą ir firmines spalvas. Kuriame internetinių svetainių dizainą pritaikytą planšetiniams kompiuteriams ir mobiliesiems telefonams. Internetinių puslapių kūrimas mums yra ne tik darbas bet ir malonumas. Kaip ir kiekvienoje veiklos srityje gerų rezultatų galima pasiekti tik mėgstant tai ką darai. Mes mokame kurti internetines svetaines ir esame pasiruošę sukurti iš tiesų dirbantį tinklapį Jūsų verslui. Interneto svetainė atitiks Jūsų kompanijos lygį, juk internetinį puslapį pamatys daug daugiau žmonių nei biurą ir dažnai pagal svetainės išvaizdą susidarys bendra nuomonę apie kompaniją. Svarbiausia web svetainės užduotis – sukelti lankytojams pasitikėjimą įmone, jos siūlomų prekių ar paslaugų kokybe. Interneto svetainės kūrimas įvairių niuansų, į kuriuos reikia atsižvelgti. Pirmiausia tai patogi navigacija ir aiški svetainės struktūra. Taip pat svarbu meninė dizaino vertė ir svetainės draugiškumas paieškos sistemoms, nes tai yra gana svarbus lankytojų šaltinis.
 • Siūlome daugelį svetainės kūrimo paslaugų:
  • Turinio valdymo sistemos parinkimas pagal Jūsų poreikius
  • Trečiųjų šalių kūrėjų šablono pritaikymas svetainei
  • Originalaus dizaino kūrimas
  • Svetainės administravimas ir priežiūra
  • Internetinės svetainės patalpinimas serveryje
  • Optimizacija paieškos sistemoms (SEO)

Pirmiausia aptariame kokio lankomumo tikitės ir kokiai auditorijai bus skirta internetinė svetainė ir, remiantis šia informacija, pasiūlysime internetinio puslapio kūrimo schemą. Tada parenkama spalvų gama ir dizaino stilius, diegiama TVS ir pabaigoje testuojamas tinklapio darbas – skriptų darbas, įvairių naršyklių ir ekrano raiškos suderinamumas. Naudojame populiariausias turinio valdymo sistemas tokias kaip Joomla, WordPress, Opencart, PrestaShop ir kitas.

 • Įdiegus TVS Jūs turėsite galimybę savarankiškai keisti:
  • Svetainės struktūrą
  • Kurti, pervadinti bei perkelti svetainės skyrius
  • Kurti naujus, pašalinti ir redaguoti jau esančius svetainės puslapius
  • Keisti svetainės dizaino šablonus t.y. galėsite keisti visos svetainės ar atskiro puslapio išvaizdą
Užsisakę interneto svetainę pas mus gausite operatyvų ir kokybišką aptarnavimą, profesionalų požiūrį į darbą ir kokybišką rezultatą.
Internetinių svetainių kūrimas ir jų efektyvaus darbo užtikrinimas – pagrindinė mūsų specializacija. Tai gražios, iki smulkmenų gerai suprojektuotos, efektyvios svetainės, kurios kuriamos kompleksiškai – nuo koncepcijos ir dizaino iki patalpinimo į serverį ir reklamos internete. Visapusiškas požiūris į darbo procesą suteikia mūsų klientams stabiliai aukštą rezultatą padidėjusiu klientų srautu, pardavimais ir veiklos rezultatais apskritai. Visos paslaugos yra subalansuotas atsižvelgiant į veiklos atlikimo lygį ir vertę. Kalbėdamas iš aukštos kokybės internetinių svetainių kūrimą „iki raktų“, turime omenyje kvalifikuotą požiūrį į šį procesą. Tai svarbu, nes diletantizmas tokių projektų įgyvendinime gali klientui iškrėsti žiaurių pokštų. Efemeriško taupymo rezultatas – pasenęs dizainas, blogai sumanyta svetainės struktūra, daugybė mažų klaidų kode ir tekste, vieningos koncepsijos nebuvimas. Tokie tinklapiai sukelia tik nusistebėjimą, gadina jų savininkų reputaciją ir po kurio laiko priverčia gaišti laiką ir dar kartą mokėti ieškant kas perdarys svetainę iš naujo. Todėl mes nerekomenduojame neieškoti pigiausių būdų išspręsti šią problemą ir siūlome savo paslaugas, kurios leidžia klientams, remiantis turimu biudžetu, užsisakyti tvarkingą, harmoningą interneto rinkodaros įrankį. Programavimą atliekame remiantis populiariausiomis atvirojo kodo platformomis arba kitais programinės įrangos sprendimais. Profesionalaus svetainės kūrimo procese svarbu atsižvelgti ir į SEO optimizavimą, kas padidina lankytojų srautą iš paieškos sistemų dėl geresnių puslapio pozicijų paieškos rezultatuose. Svetainę ne tik sukuriame bet ir įkeliame į serverį ir testuojame darbo rėžime kas sumažina klaidų tikimybę. Taip pat nemokamai ištaisome klaidas jei jų pastebėsite ateityje ir jos atsirado dėl mūsų kaltės. Jei pageidausite, nemokamai įrašysime jūsų pasirinktos turinio valdymo sistemos administravimo pamoką, kuri padės lengviau prižiūrėti svetainę. Tikslią internetinės svetainės ar elektroninės parduotuvės kainą galite sužinoti susisiekę su mumis.

Internetinės svetainės ir el parduotuvės

Reikia sukurti svetainę arba internetinę parduotuvę? Tada Jūs esate reikiamoje vietoje. Mes sukūrėme daugiau nei 120 internetinių svetainių ir daugiau nei 50 internetinių parduotuvių. Mes kuriame interneto svetaines, greitai, efektyviai ir nebrangiai. Ir svarbiausia, mes žinome, ko Jums reikia. Jums nereikia ilgai aiškinti, kokia dizaino norite, ar kurios funkcijos turi būti jūsų e parduotuvėje. 3-4 klausimai ir mes jau dirbame su projektu, o po 14 dienų Jūs turėsite pasiruoštą interneto svetainę. Jei užsisakėte elektroninę parduotuvę, tada mes sukursime ją per 30 dienų. Kiekvienas mūsų svetainėje arba internetinėje parduotuvėje turi administracinę dalį, kuri Jums arba Jūsų darbuotojams leis pakeisti tekstą, paveikslėlius, produktus savybes, naujienas ir t.t. Greičiausias ir pigiausias tinklapio arba e parduotuvės kūrimo būdas yra pasirinkti atvirojo kodo turinio valdymo sistemą (pav. WordPress, Joomla, Opencart, Prestashop ir pan.) ir jai pritaikyti trečiųjų šalių platinamą jau sukurtą šabloną (temą), kuri nors ir nebus unikali, tačiau padės resursui atrodyti šiuolaikiškai ir bus patogi lankytojams. Tokiu atveju reprezentacinės svetainės sukūrimo kaina prasideda nuo 500€, o parduotuvės – nuo 700€. Taip pat galime pasiūlyti ir unikalius sprendimus, tačiau tuomet kaina gali didėti kelis kartus.

 

Klientas neprivalo sugalvoti svetainės dizaino

Mūsų klientai – verslininkai arba energingi savo srities profesionalai. Jie neturi laiko galvoti apie tai, kaip jų svetainė atrodys. Jiems reikia greitai pateikti keletą dizaino variantų iš kurių jie gali pasirinkti tinkamiausią.

 

Klientas neprivalo suprasti tinklapių kūrimo ir talpinimo technologijų

Techniniai vienos ar kitos užduoties įgyvendinimo klausimai neturėtų trukdyti klientui. Klientas neturi galvoti apie tai, kokia technologija bus naudojama kuriant svetainę arba elektroninę parduotuvę (HTML, PHP, CSS, MySQL, ASP…). Užsakovas taip pat neprivalo žinoti  kaip jam užregistruoti domeno vardą, kuris serveris patalpins jo svetainę ir kaip tai padaryti. Baigtą tinklapį visada perkeliame į Jūsų įsigytą serverį ir patikriname jo funkcionavimą.

 

Klientas privalo gauti kokybišką produktą

Kalbėdami apie kokybę omenyje turime:

a) Teisingas svetainės atvaizdavimas visose populiariose naršyklėse (Chrome, Opera, Firefox, Microsoft Internet Explorer, Edge, Safari).

b) Tinkamai pritaikymas skirtingiems monitoriams ir rezoliucijoms (800×600, 1024×768 …).

c) Svetainės struktūra ir jos turinys turi būti parengtas paieškos sistemoms (Google, Yahoo, Yandex…).

d) Naudojant tinklapį neturėtų iškilti jokių techninių problemų dėl kūrimo klaidų.