Gaukite geriausią rezultatą

Pasinaudoję seo paslaugomis turėsite nuolatinį klientų srautą, kuris ilgai neišseks. Tam reikia, palyginus su kitomis reklamos rūšimis, nedaug lėšų.

Realus planas

Paruošime Jūsų projektui tinkamiausią strategiją. Žadame tik tai, kuo patys tikime ir daugeliu atvejų įgyvvendiname.

Aiškiai matomas rezultatas

SEO paslaugos yra ko gero greičiausiai atsiperkanti reklama internete ir už jo ribų, be to veikia net nutraukus darbus, su sąlyga, kad matomas rezultatas buvo pasiektas.
Tik optimizuota svetainė
bus matoma internete
SEO optimizacija leis Jūsų tinklapiui pagal norimus raktažodžius patekti į matomumo zoną (pirmi 30 paieškos rezultatų). Pirmą dešimtuką (Top 10) peržiūri didžioji dalis lankytojų, į antrą pereina mažiau nei pusė, už trečio tik apie 5%. Taigi sulaukti lankytojų iš paieškos sistemų galime tikėtis tik tinkamai optimizavus svetainę.

SEO paslaugos
Visoje Lietuvoje

SEO paslaugos – tai svetainių optimizacija paieškos sistemoms (SEO – Search Engine Optimization). Kam to reikia? Atliktas visuotinio kompiuterinio raštingumo tyrimas atskleidė, jog 63% 15-74 metų Lietuvos gyventojų daugiau ar mažiau moka naudotis kompiuteriu. 64% miestų ir 34% kaimo gyventojų turi nuosavą kompiuterį prijungtą prie interneto. Trečdalis internetą naudojančių miesto gyventojų yra pirkę prekių ar paslaugų internetu. Tarp kaimo gyventojų šis skaičius siekia 12%. Kas penktas kaimo ir kas šeštas miesto gyventojas per artimiausius 12 mėnesių ketina pirkti internetu, be to šie skaičiai kiekvienais metais sparčiai auga.

Pastaruoju metu SEO paslaugas teikia už mėnesinį mokestį nuo 180 €. Už tokią sumą Lietuvoje per pusmetį  į “Google” paieškos sistemos pirmąjį puslapį galima iškelti 5-10 raktažodžių. Už didesnį mokestį galima padaryti daugiau ir greičiau. SEO kaina daugiausia priklauso nuo pasirinktų raktažodžių kiekio ir jų konkurencijos internete, t.y. kaip sėkmingai konkurentai atliko savo svetainių optimizaciją.

Konkurentai siūlosi dirbti ir su vienu raktažodžiu, tačiau vienai ir penkioms užklausoms iškelti dažnai pakanka beveik tiek pat lėšų, todėl tai neracionalu.

Įgūdžiai
SEO paslaugos
95%
Google Ads
90%
Svetainių kūrimas
85%
El parduotuvių kūrimas
80%

Ką SEO paslaugos gali duoti Jums?

SEO optimizacija leis Jūsų tinklapiui pagal norimus raktažodžius patekti į matomumo zoną (pirmi 30 paieškos rezultatų). Pirmą dešimtuką (Top 10) peržiūri didžioji dalis lankytojų, į antrą pereina mažiau nei pusė, už trečio tik apie 5%. Taigi sulaukti lankytojų iš paieškos sistemų galime tikėtis tik optimizavus svetainę.

Žmogus ieškodamas informacijos,prekių,paslaugų ir t.t. į paieškos sistemos formą įveda žodį arba frazę. Tai vadinami raktiniai žodžiai.Tai atlikęs iš paieškos sistemos gauna sąrašą tinklapių suruošiuotų pagal reliatyvumą (tiksliausiai užklausą atitinkanti svetainė bus auksčiausiai), kuriose yra paminėti įvesti raktažodžiai. Kiekvienas tinklapio savininkas nori kad Google jo svetainę įvertintų kaip vieną iš tiksliausiai atitinkančių pagal tinkamas užklausas.

Kaip tai pasiekti? Reikia svetainę optimizuoti taip kad žmonės, ieškantys Jūsų siūlomų paslaugų ar produktų rastų svetainę tuo metu kai jiems to reikia. Tuo SEO paslaugas teikiantys asmenys ir užsiima – keičia svetainės turinį, tekstus, meta duomenis taip, kad tinklapis “patiktų” paieškos sistemoms ir būtų gerai jose pozicionuojamas.

Dabar išsiaiškinkime ką seo paslaugos gali duoti Jums. Sakykim, Jūs turite firmą Kaune kuri užsiima statybos darbais. Įrašome į naršyklę Google raktinių žodžių įrankio adresą Adwords Keyword Planner ir įvedame keletą frazių arba žodžių. Įvedžiau: “Statybos darbai Kaune”, “Statyba Kaune”, “Remonto darbai Kaune”. Žiūrime rezultatus. Tinkamos frazės yra “statybos Kaune” ( 880 užklausų per mėnesį ) ir “remontas Kaune”( 1900 ).

Žiūrime rezultatus. Tinkamos frazės yra “statybos Kaune” (880 užklausų per mėnesį) ir “remontas Kaune” (1900). Statybos įmonei, be abejo, labiau tiktų raktažodis “statybos Kaune”, remontas gali būti automobilių, buitinės technikos, dviračių ir panašiai. Todėl mes SEO optimizavimui jį ir pasirenkame. Būtina atsižvelgti ne tik į užklausos dažnumą, bet ir jos sugebėjimą parduoti. Prognozuojant būsimą lankytojų skaičių būtinai reikia atsižvelgti kad statistika yra labai iškreipta įvairių programų renkančių Google statistiką ir lankytojų, kurie niekada netaps klientais, pvz. konkurentų svetainių administratoriai ar savininkai tikrinantys savo pozicijas Google. Todėl lankytojų skaičių reikėtų dalinti maždaug iš penkių (žinoma yra įvairių variantų nuo 3 iki 10 ar dar daugiau). Kiti netaps Jūsų taps užsakovais dėl keleto priežasčių:

  • Dauguma vartotojų tiksliai nesuformuluoja užklausos. Gal jie ieškojo informacijos apie statybas, statistikos ir pan.
  • Svetainės dizaino, turinio.
  • Informacijos pateikimo.
  • Kainos.
  • Bendravimo su klientu.

Normalia konversija (lankytojų, užsisakiusių paslaugas dalis nuo viso srauto) laikoma apie 3-5%, tai yra 3-5 užsakovai iš šimto lankytojų. Galima kiekvieną svetainės puslapį optimizuoti pagal skirtingus raktažodžius. Pavyzdžiui, pagrindinį pagal “statybos Kaune” , kitame parašome apie trinkeles ir pritaikome frazei “trinkelių klojimas Kaunas” (28 užklausos per mėn. Konversija bus daug didesnė, nes užklausa gana tiksli). Kaip matome iš pateikto pavyzdžio užsisakyti SEO paslaugas tikrai verta.