Elektroninių parduotuvių kūrimas konkurencinga kaina

Internetines svetaines ir elektronines parduotuves sėkmingai kuriame nuo 2006 metų ir siūlome efektyvius bei patikimus sprendimus.

Matomumas paieškoje

Visos mūsų sukurtos svetainės paruoštos optimizacijai paieškos sistemoms.

Įdiegiame TVS

Įdiegus turinio valdymo sistemą turėsite galimybę savarankiškai keisti svetainės turinį ir struktūrą.

Garantijos

Naudojame tik patikimus sprendimus ir suteikiame garantijas dėl svetainės veikimo.

Internetinių svetainių kūrimas

Įgūdžiai
HTML
99%
CSS
90%
PHP
60%
Photoshop
65%
Wordpress
95%
Opencart
85%
SEO optimizacija
97%

El. parduotuvių kūrimas

Elektroninių parduotuvių kūrimas nėra paprastas darbas, todėl tik žmogus, turintis pakankamai žinių ir patirties, gali jį tinkamai atlikti, o tai pritrauks potencialius klientus. Mes kuriame parduotuves ne specialistams, bet paprastiems vartotojams. Valdyti elektroninės parduotuvės struktūrą, pridėti ir redaguoti prekes bus patogu ir paprasta. Jei neturite tam reikalingų įgūdžių, specialiai Jums galime įrašyti mokomąjį vaizdo įrašą su išsamiais paaiškinimais, todėl svetainę prižiūrėti galėsite savarankiškai. Tam naudojame visame pasaulyje pripažintas el. parduotuvių administravimo sistemas Opencart, Prestashop, Woocommerce ir kitas.
Mūsų sukurtos elektroninės parduotuvės vidinė struktūra jau yra optimizuota paieškos sistemoms, o tai padidina tikimybę sulaukti lankytojų iš Google, Bing ir kitų paieškos sistemų. Elektroninės parduotuvės sukūrimas, priklausomai nuo darbų kiekio ir sudėtingumo, gali užtrukti nuo savaitės iki mėnesio. Pagrindinė kiekvienos el parduotuvės paskirtis – galimybė pasirinkti ir užsisakyti prekes internetu. Kaip taisyklė, pirkėjo geografinė padėtis tam neturi įtakos, nes prekių pristatymu rūpinsi pardavėjas. Toks prekybos būdas leidžia aprėpti daug didesnę auditoriją nei “offline” parduotuvė.

Kaip kuriame elektroninę parduotuvę mes?

  • Paprašome Jūsų duomenų svetainės kūrimui: kompanijos veiklos aprašymo, keleto prekių aprašymų ir jų nuotraukų, logotipą, firmos spalvas;
  • Sukuriame el parduotuvės demonstracinę versiją ir leidžiame Jums susipažinti su jos galimybėmis ir valdymu kol kuriamas tinklapio dizainas;
  • Atsiunčiame svetainės kūrimo sutartį arba išankstinę sąskaitą su sutarta kaina;
  • Kuriame dizaino eskizą ir atsiunčiame Jums patvirtinimui ir jei reikia jį koreguojame;
  • Po patvirtinimo jį pajungiame elektroninei parduotuvei; Įkeliame svetainę į Jūsų serverį; Konsultuojame ir padedame Jums prižiūrint svetainę.
Užsisakę svetainę Jūs gausite operatyvų ir kokybišką aptarnavimą, profesionalų požiūrį į darbą ir kokybišką rezultatą. Elektroninės parduotuvės kūrimo kaina pas mus prasideda nuo 700 eurų. Kaina gali didėti pageidaujant unikalaus dizaino, papildomo funkcionalumo, daugiau nei standartiniame TVS numatyta mokėjimo būdų (Pvz. Swedbank, SEB, Danske Bank ir Luminor banklink apmokėjimo integravimas) ir t.t. Priešingai nei kai kurie kolegos, dirbame su visomis turinio valdymo sistemomis, todėl galime pasiūlyti geriausią variantą Jūsų projektui. Visuomet išrašome sąskaitas-faktūras.

Siūlome e-parduotuves, kurios yra

Patogios vartotojams ir administratoriams

Patogios vartotojams ir administratoriams elektroninės parduotuvės su turinio valdymo sistema užtikrins prekių prieinamumą visą parą ir jas prižiūrėti gali bet kuris kompiuteriu sugebantis naudotis asmuo. El parduotuvės priežiūros patarimus galite rasti Youtube paskelbtus mūsų vaizdo įrašus, o daugiau rekomendacijų ir pagalbos visuomet lengvai gausite pasinaudoję paieškos sistemomis, nes naudojame labai populiarias ir visame pasaulyje pripažintas TVS. Žinoma, jei nerandate informacijos kaip valdyti norimą funkciją, bet kada kreipkitės į mus.

Pritaikytos mobiliems įrenginiams

Kurdami internetines parduotuves ir svetaines visada pasirūpiname, kad jų dizainas automatiškai prisitaikytų prie mobiliųjų telefonų, planšečių ir kitų skirtingų dydžių įrenginių ekranų. Pastaruoju metu tai ypač svarbu, nes Google masiškai perveda svetaines į mobile-first indeksą, t.y. ir ieškant kompiuteriu, geresnes pozicijas turės mobiliesiems įrenginiams tinkamai pritaikyti sprendimai. Be to, vis didesnė vartotojo dalis internete naršo naudodami telefonus, kai kuriose srityse net daugiau nei pusė.

Atlikta pirminė SEO optimizacija

Daugelis vartotojų ieškodami pirkinių ar paslaugų naudojasi paieškos sistema Google, kurios rezultatuose pagal tam tikras užklausas rodomos elektroninės parduotuvės, geriausiai atitinkančios paieškos gigantės kokybės reikalavimus ir naudotojo įvestą raktažodį. Mūsų sukurti tinklapiai jau turi tam reikalingą struktūrą ir technines savybes. daugelis svetainių kūrėjų tai vadina “padarytu SEO”. Žinoma, norint jog svetainė turėtų geras pozicijas Google paieškos rezultatų puslapiuose su konkurencingomis užklausomis, dar reikės nemažai unikalaus ir kokybiško teksto bei nuorodų į Jūsų projektą iš kitų svetainių.

Begalinis dizaino variantų pasirinkimas

Kurdami el parduotuves pirmiausia siūlome pasinaudoti profesionalių dizainerių jau sukurtais šablonais, nes tai keletą kartų sumažina tinklapio kainą ir jo sukūrimo terminus. Žinoma, visus elementus ir spalvas visuomet galima pakeisti pagal poreikius bei pageidavimus.
Keletas mūsų atliktų darbų