Elektroninių parduotuvių kūrimas nėra paprastas darbas, todėl tik žmogus, turintis pakankamai žinių ir patirties, gali jį tinkamai atlikti, o tai pritrauks potencialius klientus. Mes kuriame parduotuves ne specialistams, bet paprastiems vartotojams. Valdyti elektroninės parduotuvės struktūrą, pridėti ir redaguoti prekes bus patogu ir paprasta. Jei neturite tam reikalingų įgūdžių, specialiai Jums galime įrašyti mokomąjį vaizdo įrašą su išsamiais paaiškinimais, todėl svetainę prižiūrėti galėsite savarankiškai. Tam naudojame visame pasaulyje pripažintas el. parduotuvių administravimo sistemas Opencart, Prestashop, Woocommerce ir kitas.
Mūsų sukurtos elektroninės parduotuvės vidinė struktūra jau yra optimizuota paieškos sistemoms, o tai padidina tikimybę sulaukti lankytojų iš Google, Bing ir kitų paieškos sistemų. Elektroninės parduotuvės sukūrimas, priklausomai nuo darbų kiekio ir sudėtingumo, gali užtrukti nuo savaitės iki mėnesio. Pagrindinė kiekvienos el parduotuvės paskirtis – galimybė pasirinkti ir užsisakyti prekes internetu. Kaip taisyklė, pirkėjo geografinė padėtis tam neturi įtakos, nes prekių pristatymu rūpinsi pardavėjas. Toks prekybos būdas leidžia aprėpti daug didesnę auditoriją nei “offline” parduotuvė.
Elektroninių parduotuvių kūrimas

Kaip kuriame elektroninę parduotuvę mes?

  • Mes paprašome Jūsų duomenų svetainės kūrimui: kompanijos veiklos aprašymo, kelto prekių aprašymų ir jų nuotraukų, logotipą, firmos spalvas;
  • Sukuriame el parduotuvės demonstracinę versiją ir leidžiame Jums susipažinti su jos galimybėmis ir valdymu kol kuriamas tinklapio dizainas;
  • Atsiunčiame svetainės kūrimo sutartį ir išankstinę sąskaitą 50% nuo sutartos sumos;
  • Kuriame dizaino eskizą ir atsiunčiame Jums patvirtinimui ir jei reikia jį koreguojame;
  • Po patvirtinimo jį pajungiame elektroninei parduotuvei;
  • Įkeliame svetainę į Jūsų serverį;
  • Konsultuojame ir padedame Jums prižiūrint svetainę.
Užsisakę svetainę Jūs gausite operatyvų ir kokybišką aptarnavimą, profesionalų požiūrį į darbą ir kokybišką rezultatą. Elektroninės parduotuvės kūrimo kaina pas mus prasideda nuo 250 eurų. Kaina gali didėti pageidaujant unikalaus dizaino, papildomo funkcionalumo, daugiau nei standartiniame TVS numatyta mokėjimo būdų (Pvz. Swedbank, SEB, Danske Bank ir DNB banklink apmokėjimo integravimas į Opencart kainuotų 80 € už visus) ir t.t.
Priešingai nei kai kurie kolegos, dirbame su visomis turinio valdymo sistemomis, todėl galime pasiūlyti geriausią variantą Jūsų projektui. Visuomet išrašome sąskaitas-faktūras.

Keletas mūsų atliktų darbų