Kaip atrodo natūrali nuoroda?

Norint, kad nuorodos pagerintų svetainės pozicijas paieškos rezultatuose jos turėtų būti tokios, kad Google jas laikytų natūraliomis o ne sukurtomis seo tikslais. SEO paslaugų tiekėjai pradėjo atidžiai atrinkti svetaines, kuriose talpina nuorodas, imituodami jų natūralumą ir naudą vartotojams. Bet nežiūrint į visas seo optimizatorių pastangas parinkti “teisingus nuorodų filtrus” dirbant su nuorodų biržomis. paieškos sistemos vis viena kai kurias nuorodas ignoruoja reitinguojant, o kitas laiko kenksmingomis ir už tai pritaiko sankcijas svetainei.Žemiau aprašyti pagrindiniai faktoriai apibūdinantys natūralią nuorodą. Kiekvienas faktorius atskirai reiškia nedaug, bet kartu su kitais didina nuorodos tikimybę paieškos robotų būti laikomai natūralia ir tuo pačiu pagerina tinklapio seo rodiklius. Pagrindinė savybė apjungianti žemiau minimus požymius yra tai kad nuoroda turi būti sukurta žmogaus žmogui.[cml_media_alt id='3119']Kaip atrodo natūrali nuoroda?[/cml_media_alt]

1. Nuoroda patalpinta puslapyje jo indeksacijos metu, t.y. nebuvo pridėta vėliau

Kada keletą metų esančiame straipsnyje atsiranda naujos nuorodos, ypač vedančios į niekaip su tema nesusijusias svetaines, atrodo įtartinai.

2. Nuoroda matoma vartotojui

Jei nuoroda paslėpta – vadinasi ji kurta ne vartotojui. Google aptikus tokių nuorodų svetainėje dažnai gaunamos sankcijos. Tai taip pat kenkia tiems resursams į kuriuos veda tos nuorodos.

3. Patalpinta turinio dalyje (ne “sitewide” blokuose)

Nuorodos žmonėms dažniausiai talpinamos tekste.

4. Dažnai ankoras yra svetainės adresas arba puslapio į kurį veda title

Žmonės retai daro nuorodas su komerciniais ankorais. Dažniausiai rašo tik svetainės adresą.

5. Kartais uždaryta nofollow

Nofollow sako robotui kad ši nuoroda ne jam, o vartotojui.

6. Kartais yra paveikslėlis ar baneris

Nuorodos kaip paveikslėliai retai naudojami atliekant seo, todėl paieškos sistemos jas laiko labiau natūraliomis.

7. Yra ne viena turinyje, šalia yra ir kitų tematinių nuorodų

Jei straipsnis turi tik nuorodas vieną resursą tai paieškos sistemoms gali atrodyti kaip užsakytas. Jei straipsnis turi nuorodų ir į kitus tos pačios tematikos puslapius nuoroda atrodo natūrali.

8. Puslapio kuriame talpinama nuoroda pavadinimas ir tekstas panašus į esantį tame, į kurį veda nuoroda

Tematinis donoro ir akseptoriaus panašumas didina nuorodos natūralumą

9. Į puslapį su nuoroda yra nuorodų

Pirkti straipsniai niekam neįdomūs ir panašių nuorodų vertė nedidelė. Kada straipsnis tampa bent šiek tiek populiarus į jį turėtų atsirasti nuorodų.

10. Tinklapis, kuriame yra nuoroda, yra gerai moderuojamas ir turi išeinančias nuorodas tik į panašios tematikos svetaines

Net labai gera pagal kitus signalus nuoroda esanti užspamintame tinklapyje atrodys nenatūrali.

Jei nuorodos į svetainę neatitinka daugumos čia paminėtų požymių reikėtų iš naujo peržiūrėti seo optimizavimo strategiją.

4 komentarai
  1. sem
    sem rašo:

    is vito to galima daryti isvada kad naudos duoda ir ne naturalios nuorodos. Idejus keleta nuorodu i jau esancius straipsnius efektas taip apt matosi. Atrodo Google dar ne visas galimybes isnaudojo tam kad visus suginti i adwords, laukiam kol pasitaisys.

    Atsakyti

Parašykite komentarą

Norite prisijungti prie diskusijos?
Nesivaržykite, parašykite ką galvojate!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *