Dažnai užduodami klausimai

1. Kiek man kainuos SEO?

SEO kaina priklausys nuo pasirinktų raktažodžių konkurencijos internete, Jūsų svetainės turinio ir jos dabartinių pozicijų paieškos rezultatuose, taip pat nuo to, kokiais būdais jos buvo pasiektos. Jei norite tiksliai sužinoti SEO kainą – susisiekite su mumis ir parašykite savo internetinės svetainės adresą bei, jei žinote, norimus iškelti raktažodžius arba bent nurodykite savo veiklos pobūdį ir tikslus. Šiuo metu dažniausiai dirbu už mėnesinį mokestį nuo 150 €.

2. Kada matysime SEO rezultatus?

Galutinis rezultatas bus po 3-6 mėnesių, priklausomai nuo pasirinktų raktažodžių konkurencijos ir dabartinių Jūsų svetainės pozicijų. Žinoma, pozicijos paieškoje pradeda gerėti vos pradėjus darbus, tačiau tai vyksta laipsniškai.

3. Ar atliksite ir vidinį, ir išorinį SEO?

Atliksime viską, ko reikia tam, kad būtų pasiektos sutartos pozicijos. Frazę “atliktas SEO” mes suprantame kaip pasiektas bent Top-10 pozicijas  paieškos rezultatuose, nes tik tai gali atvesti lankytojų ir užsakovui duoti naudos. Jie bus tiks “padarytas vidinis ir išorinis SEO”, o gerų pozicijų paieškos sistemose paieškoje nebus – Jūsų svetainės lankomumas nepagerės.

4. Ar naudojate juodus SEO metodus?

Nei vienas rimtas SEO specialistas juodų metodų nenaudoja mažiausiai dešimt metų, o jei tai daro – jis tikrai nėra ekspertas, nes tokie metodai gali tik pakenkti arba gali duoti tik laikiną efektą. Kodėl apie juos rašo SEO specialistai? Arba straipsniai yra labai seni, arba specialistai labai nauji.

Taip pat vengiame naudoti, tarp kitų SEO specialistų vis dar populiarių, vadinamų dropų (ankstesnio savininko atsisakytų domenų, kurie turi neblogus MOZ parametrus), nes tai duoda menką rezultatą ir netgi kelia nemažą “Google” sankcijų riziką.

5. Ar galite pateikti savo darbų pavyzdžių?

Negalime, kadangi nenorime viešinti savo darbo metodų, nes nesame tokie pat kaip visi. Kodėl pateikia kiti? Kadangi jie daro tik: šiek tiek optimizuoja turinį, užregistruoja svetainę kataloguose ir patalpina straipsnių su nuorodomis, tam skirtose svetainėse.

6. Kokia Jūsų patirtis?

SEO paslaugas teikiame nuo 2009 metų.

7. Ar išrašote sąskaitą faktūrą?

Taip, išrašome sąskaitą be PVM.

8. Ar atliktiems darbams suteikiate garantiją?

Mokant kas mėnesį už SEO paslaugas, žadėtas pozicijas, kai jos jau pasiektos, užtikriname visą sutarties laikotarpį arba didžiąją jo dalį.

Jei pozicijas garantuojame (šiuo metu taip nutinka retai), pasirašome sutartį ir metams suteikiame garantiją. Tai nereiškia, jog vėliau pozicijos pablogės, nes mūsų sukurtos nuorodos yra “amžinos”, t.y. išlieka visą jas patalpinusio tinklapio gyvavimo laiką. Žinoma, po kelerių metų dalis jų gali dingti, tačiau svetainė, ilgai išbuvusi paieškos rezultatų Top-10, gauna natūralių nuorodų, todėl dažniausiai išsaugo pozicijas be jokio palaikymo.

10. Kokie darbai bus atlinkti?

Darbai daugeliu atvejų yra tokie:

 • Parenkami raktažodžiai, pagal kuriuos bus optimizuojama internetinė svetainė;
 • Optimizuojamos meta žymos;
 • Koreguojamas turinys (tekstai, paveikslėliai bei jų atributai) ir pridedama tekstų, jei jų nėra pakankamai;
 • Tuo pačiu ir vėliau didinamas nuorodų į svetainę skaičius. Pastarasis procesas mažiausiai trunka mėnesius arba neribotą laiką, jei konkurencija veiklos srityje didelė.
Neradote atsakymo?

  Jūsų vardas (būtina)

  Jūsų el. pašto adresas (būtina)

  Tema

  Jūsų žinutė

  Reikia daugiau informacijos?

  Daugiau apie mus sužinosite peržiūrėję kitus šios internetinės svetainės puslapius ir paskaitę blogą.

  Išsamesnė Info

  Apie mūsų paslaugas ir privalumus daugiau informacijos rasite pagrindiniame ir kituose puslapiuose.
  Skaityti daugiau

  Naujienos ir patarimai

  Patarimai, naujienos ir kita naudinga informacija apie SEO paslaugas, reklamą internete, internetinių svetainių ir el parduotuvių kūrimą.
  Skaityti daugiau

  Paslaugos

  Visos mūsų siūlomos paslaugos ir trumpas jų aprašymas su nuorodomis į išsamesnę informaciją.
  Skaityti daugiau