Reklama internete

Standartinės internetinės svetainės kūrimas numato kiekvieno atskiro elemento apiforminimą. Taip pat reikia paminėti galimybę įdiegt įdiegti turinio valdymo sistemą (TVS), kurios pagalba bus galima atlikti pakeitimus jau sukurtoje svetainėje. Ji gali būti įvairi, priklausomai nuo svetainės paskirties.

TVS leidžia per trumpą laiką surasti reikalingus puslapius ir juos redaguoti patogiame redaktoriuje, perkelti informaciją iš ofiso programų, pavyzdžiui MS Word, į informacinius blokus, taip pat manipuliuoti svetainės struktūra, jį papildyti naujais skyriais ir poskyriais. Tai galite atlikti ir savarankiškai. TVS leidžia duoda galimybę po svetainės sukūrimo ją atnaujinti ir modernizuoti nestabdant tinklapio darbo. Po internetinės svetainės sukūrimo Jūs galėsite įdiegti naujas funkcijas, koreguoti dizainą pagal būtinus poreikius, pridėti papildomas kalbas. Kiekvienas žmogus sugebantis dirbti su ofiso programomis galės administruoti svetainę, nuolat atnaujindamas joje esančią informaciją.

Svetainės užpildymas informaciją apima duomenų įvedimą į turinio sritį svetainės dizaino makete ir tinklapio struktūros formavimą. Šiame svetainės moderavimo etape įterpiami puslapio pavadinimas, testas, lentelės, paveikslėliai ir t.t.

Internetinės svetainės sukūrimo reikalavimus turi atitikti ir administravimo interfeisas. Jo trūkumai ir klaidos paprastai pašalinami iki atiduodant užsakovui. Sukurti svetainę galima ir be TVS, bet tada svetainę teks atnaujinti per HTML kodą, o tai daug laiko atimantis ir specialių žinių reikalaujantis procesas.

0 komentarai

Parašykite komentarą

Norite prisijungti prie diskusijos?
Nesivaržykite, parašykite ką galvojate!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *