„Google“ atstovas patvirtino, kad paieškos rezultatų puslapiuose sumažino svetainės ištraukų fragmentų ilgį. Tai įvyko praėjus maždaug penkiems mėnesiams po to, kai gruodžio mėnesį jie buvo pailginti.

Buvęs „Search Engine Land“ redaktorius, o dabar „Google“ darbuotojas Danny Sullivanas paskelbė patvirtinimą Twitteryje:

„Dabar mūsų paieškos fragmentai yra vidutiniškai trumpesni nei pastarosiomis savaitėmis, nors šiek tiek ilgesni nei buvo iki gruodžio mėnesio pakeitimų. Fiksuoto fragmentų ilgio nėra. Jų ilgis skiriasi priklausomai nuo to, ką mūsų sistemos laiko naudingiausiu.“

Pagal stebėsenos priemonės „SERP RankRanger“ pateikiamus duomenis matyti, kad fragmentų vidutinis ilgis paieškoje kompiuteriams dabar apie 160 simbolių, tuo tarpu iki šiol buvo maždaug 300:

Mobiliuosiuose įrenginiuose šis skaičius yra dar mažesnis – apie 130 simbolių:

Ar verta iš karto redaguoti meta aprašymus, kad jie būtų trumpesni? „Google“ teigia, kad tai nėra būtina, nes daugelis fragmentų yra atrenkami dinamiškai ir ne visada tam naudojamas  meta aprašymų tekstas. Neseniai bendovės atliktas „Yoast“ tyrimas parodė, kad dauguma „Google“ parodytų fragmentų yra paimami iš puslapio turinio, o ne iš meta description.

Tuo pat metu kitas „Google“ darbuotojas Johnas Mulleris anksčiau teigė, kad nors fragmentai ir yra formuojami dinamiškai, siekiant daugiau juos kontroliuoti, vis tiek verta dirbti su meta aprašymais.

0 komentarai

Parašykite komentarą

Norite prisijungti prie diskusijos?
Nesivaržykite, parašykite ką galvojate!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *