Google AdWords

Kontekstinės reklamos tinklas Google AdWords pristatė du stambius patobulinimus, kurie leis lengviau sekti ir rasti kompanijų pakeitimus. Atnaujinimas skirtas padėti priimti labiau pagrįstus sprendimus apie tai, kaip pagerinti reklamos efektyvumą ateityje.

Nuo šios savaitės, vartotojai gali naudoti naujus istorijos pokyčių stulpelius kad pamatyti pokyčių tipą ir kiekį apskaitos registruose. Peržiūrėti šiuos duomenis įmanoma ir kampanijoms ir skelbimų grupėms.

[cml_media_alt id='3206']Google AdWords[/cml_media_alt]

Į ataskaitas apie kampanijas ir skelbimų grupes gali būti pridedami kaip stulpeliai šie pakeitimų tipai:

  • skelbimai
  • biudžetas
  • kaina už paspaudimą
  • raktažodis
  • statusas
  • taikymas
  • reklamos tinklas

AdWords kūrėjai siūlo išnagrinėti šį pavyzdį: tarkim praėjusią savaitę pastebėjote staigų paspaudimų ir konversijų kritimą kampanijose. Dabar, kai jūs pridėti naujus istorijos pokyčių stulpelius, Jūs galite pamatyti jei tuo metu buvo daug normų pokyčių. Jei reikia pamatyti daugiau informacijos, tiesiog paspauskite ant pokyčių istorijos grafikų stulpelių. Tai leis Jums matyti Google Adwords kompanjos pokyčius istorijoje, kur pamatysite konkrečius padarytus pakeitimus.

Pastaba: stulpelių skaičiaus paketimas suteiks prieigą prie duomenų pradedant 2014 m gegužės 19 d.

Adwords taip pat pateikė tris svarbius patobulinimus pakeitimų istorijos filtravime.

[cml_media_alt id='3207']Adwords filtrai[/cml_media_alt]

Reklamuotojams ir seo paslaugų specialistams yra prieinami:

  • mažesnės tipo ir pakeitimų šaltinio kategorijos: API arba AdWords redaktoriaus;
  • galimybė pridėti kelis paieškos filtrus;
  • filtrų išsaugojimas, lengva ir greita priega prie jų.

Daugiau informacijos galima gauti AdWords pagalbos centre.

Šio mėnesio pradžioje Google AdWords įdiegė automatinį informacijos apie produktus naujinimą. Paslauga yra skirta paspartinti kainų ir informacijos apie produktų prieinamumą atnaujinimą ir komerciniame Google paieškos produkte „Google Pirkiniai“ (Google Shopping).

Automatinio atnaujinimo įjungimas atnaujins produkto kainą ir jo prieinamumą produkto skelbimuose vietoj rodymo nutraukimo kai yra tarp produktų duomenų ir mikroduomenų svetainėje yra skirtumas. Šie atnaujinimai bus saugomi iki kito produkto duomenų pasikeitimo.

2014 rugsėjį Google AdWords paskelbė apie naujos redaktoriaus versijos AdWords Editor 10.6 paleidimą. Dabar paslaugos vartotojai turi galimybę kurti skelbimus ir tvarkyti esamas reklamos kampanijas mobiliųjų programų pagalba.

0 komentarai

Parašykite komentarą

Norite prisijungti prie diskusijos?
Nesivaržykite, parašykite ką galvojate!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *