Tinklalapio projektavimas ir paruošimas

Tinklalapio paruošimas ir sukūrimas – tai labai intensyvus ir įvairiapusis procesas, kuris reikalauja įdarbinti tam tikrą kiekį kvalifikuotų darbuotojų (dizainerių, programuotojų, interneto tekstų ir pagalbinių elementų komponavimo specialistų, interneto technologų, optimizavimo specialistų, kopiraitingo (elektroninių kopijų) kūrėjų, ir t. t.) tam, kad pagaliau gauti vertingą, o svarbiausia veiksmingą projektą, atitinkantį konkretaus užsakovo tikslus ir uždavinius.

Bet kokio verslo savininkai dažnai užduoda sau klausimą: ar būtina kurti savo įmonės tinklalapį, kaip sukurti savo tinklalapį ir kokie rezultatai padės sukurti tokio pobūdžio informacijos šaltinį. Į visus šiuos klausimus sugebės atsakyti mūsų specialistai, turintys būtinų profesinių ir kokybinių žinių didelio praktikos darbo srityje, o taip pat ypatingo dėmesio visiems klientams srityje. Tačiau yra akivaizdu viena – interneto svetainės sukūrimas ir reklama – tai visiškai naujas jūsų verslo etapas, kuris atveria jums dar neaprėptas platumas ir galimybes ieškant naujų klientų, reklamuojant gaminamą produkciją ar suteikiant paslaugas.
Mūsų įmonė gali pasiūlyti jums seo paslaugas, kurios užtikrins jums tinklalapio populiarumą ir reklamą internete. Darbas su bet kuriuo užsakovu prasideda paruošus rinkodaros tyrimų ir verslo sprendimų projektą kiekvienam klientui. Šiame parengiamajame etape mūsų specialistai patikslina firmos-užsakovo darbo ypatybes, formuluoja tikslus ir tinklalapio sukūrimo uždavinius, aptaria kliento pageidavimus.

Pats tinklalapio projektavimo ir gamybos procesas apima šiuos veiksmus:

  • internetinių svetainių dizaino projektavimas ir sukūrimas, čia įeina projektavimas ir firminio tinklalapio stiliaus sukūrimas;
  • tinklalapių paruošimas ir optimizavimas naudojantis cms (content management system – turinio sukūrimo sistema), tai leidžia sukurti nesudėtingai valdomą tinklalapio administravimo sistemą;
  • tinklalapių tekstų ir struktūros optimizavimas, čia taip pat įeina techninių verslo svetainių optimizavimas;
  • medžiagos formavimo išdėstymo procedūra;
  • projekto įgyvendinimas;
  • tolesnė tinklalapių priežiūra, tinklalapio reklamavimas ir seo optimizavimas.
  • Mūsų specialistai nebijo sudėtingų ir nestandartinių projektų ir sprendimų. Kuo yra sudėtingesnis projektas, tuo yra įdomiau su juo dirbti.
0 komentarai

Parašykite komentarą

Norite prisijungti prie diskusijos?
Nesivaržykite, parašykite ką galvojate!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *