konversija

Lėtas svetainės atsisiuntimo greitis gali žymiai paveikti internetinės parduotuvės darbo efektyvumą. Tai parodo bendrovės „Akamai“ atlikto tyrimų rezultatai. Remiantis šiais duomenimis teigiama, kad svetainės užsikrovimo vėlavimas šimtu milisekundžių sumažina stacionarių kompiuterių konversiją 2,4%, o mobiliųjų prietaisų – 7,1%.

Tuo tarpu viena vėlavimo sekundė sumažina konversiją tarp 21,8% stacionarių kompiuterių vartotojų, išmaniųjų telefonų – 20,5,%, o planšečių – 17,8%. 2 sekundės šiuo rodiklius verčia nukristi dar žemiau, atitinkamai, iki 36,5%, 26,2% ir 25,1%.

Tyrimo metu maksimalus konversijos lygis buvo pasiektas, kada puslapio krovimosi laikas buvo:

  • Kompiuteriuose – 1,8 sek (konversijos koeficientas – 12,8%);
  • Išmaniuosiuose telefonuose -2,7 sek (3,3%);
  • Planšetėse – 1,9 sekundės (7,2%).

Apskritai, konvertuojami puslapiai buvo pakraunami 26% greičiau. Vidutinis konversijos koeficientas kompiuteriuose buvo 4,1%, išmaniuosiuose telefonuose – 1,4%, Planšetėse – 2,7%.

Pagal „Akamai“ duomenis, beveik pusė visų klientų (47%) peržiūri prekes išmaniaisiais telefonais, bet tik viena iš penkių transakcijų užbaigiama mobiliojo prietaiso pagalba. Nepaisant to, kad tik 22% mobiliųjų apsilankymų svetainėje baigiasi konversija, ateityje šis skaičius augs.

Tyrimas taip pat nustatė, kad tarp mobiliojo ryšio vartotojų yra aukščiausias atmetimo rodiklis, o tarp planšetinių kompiuterių naudotojų šis parametras buvo minimalus.

Optimalus internetinės svetainės užkrovimo laikas visų tipų įrenginiams, kuriam esant atmetimo rodiklis išlieka žemiausiame lygyje, yra nuo 700 ms iki 1,2 sekundžių. Dviem sekundėmis sumažėjusi internetinės parduotuvės sparta šį rodiklį padidina net iki 103%, taip pat  51% sumažina sesijos trukmę.

Su visais ataskaitos duomenimis galima susipažinti čia.

0 komentarai

Parašykite komentarą

Norite prisijungti prie diskusijos?
Nesivaržykite, parašykite ką galvojate!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *