Atnaujinu 2014.07.05 įrašą, nes daugeliui skaitytojų ir dabar turėtų tai būti įdomu bei padės suprasti kodėl būtina siekti pačių aukščiausių pozicijų Google organinėje paieškoje. Dar anksčiau buvo paskelbti kitų tyrimų rezultatai, kurie taip pat patvirtina šį neginčijamą faktą: https://seopaslaugos.com/svetaine-pirmoje-google-vietoje-gauna-364-perejimu-tyrimas/

Žemiau matote minėtą 2014.07.05 datos įrašą:

Bendrovė seoClarity paskelbė naują paspaudimų studiją mobilioje paieškoje. Tyrimui buvo panaudoti Google Webmaster Tools duomenys apie 2,68 milijonus paspaudimų (268,173,670) su 2,2 milijonais (2,206,664) unikalių raktažodžių. Tyrimas parodė, kad jei svetainės nėra pirmoje vietoje mobiliosios Google paieškos rezultatuose, paspaudimų skaičius labai krenta, o pozicija paieškoje beveik neturi reikšmės.

Žemiau esantis Grafikas rodo CTR kritimą nuo 27,7%, kurį gauna pirmoje pozicijoje esantis tinklapis, iki 9,2% antroje vietoje reitinguojamoms interneto svetainės. Tai reiškia, kad pirmoji vieta Google organinės paieškos rezultatuose garantuoja maždaug tris kartus daugiau paspaudimų už antrąją:

[cml_media_alt id='3278']ctr mobile[/cml_media_alt]

Analogiškoje paieškos analizėje kompiuteriams skirtuose paieškos rezultatuose CTR kritimas tarp pirmosios ir antrosios pozicijos yra daug mažesnis: 19,3% prieš 11,4%.

[cml_media_alt id='3279']ctr desktop[/cml_media_alt]

Carphone Warehouse specialistai pažymi, kad investicijos į mobiliąją paiešką 90% padidina svetainių paspaudimus.

Reklaminio skelbimo padėtis mobiliame prietaise taip pat turi daugiau reikšmės nei kompiuteryje, nes jo ekrano dydis yra labai ribotas. Tai reikalauja apgalvotų kainos pasiūlymų, kurie iškels interneto puslapį į pačią viršūnę. Šio tyrimo rezultatai padės tiksliau įvertinti prognozuojamą SEO paslaugų vertę.

0 komentarai

Parašykite komentarą

Norite prisijungti prie diskusijos?
Nesivaržykite, parašykite ką galvojate!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *