Būdas nustatyti nuorodų kokybę

Vienas iš nuorodų signalų, įtakojančių paieškos sistemų pasitikėjimą internetine svetaine yra TrustRank, kuris klasikiniame variante nusako tinklapio nuotolį nuo patikimų resursų nuorodų ryšių atžvilgiu. Rašant paprasčiau – jei svetainės aplinkoje yra nemažai nuorodų iš valstybinių, universitetų, stambių brendų ir kitų patikimų tinklapių tai labai teigiamai įtakoja resurso autoritetą. Jei paspaudimų skaičius nuo autoritetingų tinklapių didelis, tai jau blogiau.

Tokiu būdu seo optimizatoriui pats paprasčiausias būdas nustatyti tinklapio kokybę nuorodų atžvilgiu – surasti kokiu atstumu jis yra nuo autoritetingų resursų. Čia labai padeda servisas MajesticSEO su savo parametrais Trust Flow ir Citation Flow.

Citation Flow (CF) – tai kažkas panašaus į Google Page Rank, kuris išskaičiuojamas iš Majestic turimos bazės.

Trust Flow (TF) – tai klasikinio TrustRank analogas turintis reikšmę nuo nulio iki šimto.

Žinoma vien pagal šiuos parametrus negalima tiksliai įvertinti svetainės būklės, tiesiog jie leidžia seo optimizatoriui palyginti tinklapius vieną su kitu ir padaryti atitinkamas išvadas.

Taip pat šie duomenys gali būti naudingi valant blogas nuorodas jei svetainę užbanino Google “pingvinas”. Majestic SEO turi meniu punktą Ref Domain, ten galima įeinančias nuorodas surūšiuoti pagal Trust Flow ir Citation Flow.

0 komentarai

Parašykite komentarą

Norite prisijungti prie diskusijos?
Nesivaržykite, parašykite ką galvojate!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *