Profesionalios SEO paslaugos Visoje Lietuvoje

Svetainės buvimas pirmame Google puslapyje yra labai svarbus, ypač pirmame lyderių trejetuke, kadangi pirmos trys vietos gauna 58,4 visų vartotojų perėjimų. Tai parodė paskutinis Optify (Marketingo programų kūrimo lyderis) tyrimas.

Svetainės, kurios yra yra pirmoje paieškos rezultatų vietoje, gauna paspaudimų (CTR) vidutiniškai  36,4 procentus, tuo tarpu trečia vos 9,5%. Būti pirmoje vietoje reiškia gauti lankytojų tiek pat, kiek esant pozicijose nuo antros iki penktos kartu paėmus.[cml_media_alt id='3408']Svetainė pirmoje Google vietoje gauna 36,4% perėjimų (Tyrimas)[/cml_media_alt]

Taip Optify išdėstė CTR svetainėms, esančioms Google TOP 20:
[cml_media_alt id='3409']paspaudimai[/cml_media_alt]

Akivaizdu, kad svetainės perėjimas iš Google trečiosios ar antrosios pozicijos į pirmą gali padidinti Jūsų svetainės lankomumą tris kartus.

Optify šį tyrimą atliko norėdami atnaujinti vieno iš seniausių SEO industrijos kalkuliatorių RIO, kuris remiasi AOL duomenimis nuo 2006 metų. Optify jį laiko pasenusiu dėl universalios paieškos  evoliucijos per paskutinius metus.

AOL duomenys parodė kad pirma vieta duoda 42,3% lankytojų, antra- 11,92%, trečia – 8,44%.

AOL duomenys paremti 19,434,540 paspaudimais, tuo tarpu Optify 1,224,383. Nors rezultatai ir skiriasi, abu tyrimai patvirtina, kad būti pirmoje Google vietoje labai svarbu, nes tai garantuoja kokybišką ir pastebimą lankytojų srautą internetinei svetainei.[cml_media_alt id='3520']koala surprised[/cml_media_alt]

0 komentarai

Parašykite komentarą

Norite prisijungti prie diskusijos?
Nesivaržykite, parašykite ką galvojate!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *