Puslapių kūrimas, kūrimo etapai

Internetinių puslapių kūrimas – labai įdomus, bet ir didelio kruopštumo reikalaujantis darbas. Tam kad svetainė taptų sėkminga reikia įdėti daug darbo ir turėti daugelio sričių žinių. Todėl svetainių kūrimas ir vykdomas etapais tam kad jis išaugtų į pilnavertį resursą. Puslapių kūrimas planuojamas analizuojant būsimą auditoriją, būtent to dėka išaiškinami tiksliniai lankytojai. Tam reikia žinoti kokiai žmonių amžiaus grupei priklauso Jūsų klientai, kokia socialinė padėtis, pomėgiai, poreikiai ir t.t. Remiantis šiomis žiniomis galima pradėti planuoti svetainės dizainą, užpildymo ypatybes ir struktūrą.

Toliau seka svetainės dizaino kūrimas remiantis surinkta informacija. Šiame etape taip pat būtina atsižvelgti į tai kaip Jūs norite pristatyti savo įmonę ar paslaugą vartotojams. Sukurtas svetainės eskizas nusiunčiamas Jums ir patvirtinus pradedamas šablono kodavimas pasirinktai turinio valdymo sistemai. Be to kuriama patogi navigacija svetainėje. Šis etapas yra labai svarbu, nes nuo to priklausys ar Jūsų klientai lengva ir be pastangų supras kaip surasti jį dominančią prekę ar paslaugą, kaip ir kokiu būdu ją užsakyti ir už ją apmokėti, suras ieškomą informaciją ir aiškiai suvoks ką siūlo Jūsų įmonė.

Sekantis svetainės kūrimo etapas – grafinio ir informacinio turinio kūrimas ir paieška, tam kad svetainė atitiktų užsakovo ir lankytojų lūkesčius. Svarbiausia šio etapo dalis yra paveikslėlių ir tekstų sukūrimas ir paieška. Užduotis yra tokia kad svetainės kūrimas pasibaigtų spalvingo, naudingo, patrauklaus ir įdomaus tinklapio paskelbimu internete. Šiame etape taip pat reikalingos dizaino žinios tam kad visi svetainės elementai būtų savo vietose – nuorodos, baneriai, testas, mygtukai ir visa kita. Jai viskas atlikta tinkamai svetainė įgauna patrauklią išvaizdą lankytojams ir pabrėžia tuos elementus kurie konkrečiame projekte svarbiausi, pavyzdžiui kuriant elektroninę parduotuvę tai būtų paskatinti pirkėją nupirkti prekę. Iš esmės tame svetainės kūrimas yra baigiamas. Toliau seka jos palaikymas, administravimas ir jei yra noras optimizacija paieškos sistemoms.

0 komentarai

Parašykite komentarą

Norite prisijungti prie diskusijos?
Nesivaržykite, parašykite ką galvojate!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *