Rinkodaros specialistai nebegalės naudoti Facebook „Patinka“ kaip užmokestį už turinį ar dalyvavimą konkursuose

Nuo lapkričio 5 didžiausio socialinio tinklo pasaulyje Facebook kūrėjų panaikins galimybę naudoti „Patinka“ paspaudimus kaip leidimą dalyvauti konkursuose ar mokestį už turinį.

Facebook atstovai nori įsitikinti, kad vartotojai spaudžia „Patinka“ tikrai jiems įdomių prekių ženklų puslapiams o ne dėl „dirbtinio stimulo“. Kiti mano kad „Patinka“ gali būti veiksminga priemonė ir kad tikrasis Facebook motyvas šioje situacijoje yra reklamos verslo vystymo sprendimas tam kad sukurti platesnį auditorijos tinklą.

Puslapių pagrįstų „Patinka“ pagrindu kampanijų savininkams neteks jų išjungti. Atlikus pakeitimus turinys bus rodomas visiems vartotojams kurie apsilankys puslapyje.

Viena iš priežasčių kodlė dauguma socialinių ekspertai neaprauda pakeitimų yra sumažėjusi „Patinka“ vertė. Registracijos duomenų naudojimas – visų pirma elektroninio pašto adreso – tiesioginei sąveikai su klientu galiausiai vertingesnis už „Patinka“.

Mėnesiu anksčiau Facebook padarė savo mygtuką „Patinka“ prieinama visiems mobiliųjų programų Android ir iOS kūrėjams.

2013 rugsėjį JAV apygardos apeliacinis teismas paskelbė oficialų dekretą, pagal kurį dabar vartotojo Like paspaudimas Facebook‘e turėtų būti laikomas žmogaus laisvos valios išraiška. Taigi dabar mygtukas yra apsaugotas JAV įstatymais, pagal standartus, nurodytus Pirmojoje JAV Konstitucijos pataisoje.

0 komentarai

Parašykite komentarą

Norite prisijungti prie diskusijos?
Nesivaržykite, parašykite ką galvojate!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *