Seo paslaugos, seo kaina

Kaip yra gerai žinoma net ir pradedantiesiems SEO specialistams, pavadinimai patenkantys į viršutinę išduodamo teksto fragmento dalį yra suformuoti iš pavadinimo informacinės žymos turinio. Rick DeŽarnett, rašantis leidiniui Search Engine Land, mano, kad ši informacinė žyma yra svarbi dėl trijų priežasčių:

  • Ji yra svarbiausia nustatant raktažodžių tinkamumą;
  • Jos turinys yra labiausiai matomas išduodamo fragmento dalyje SERP’e (SERP – Search engine results page, paieškos sistemų rezultatų puslapis);
  • Tai yra ideali vieta, kur galima pateikti glaustą puslapio esmės aprašymą (teoriškai).

Idealiame pasaulyje, teiginys paskutinėje pastraipoje visada yra teisingas. Bet realus gyvenimas, kaip taisyklė, toli gražu ne idealus, ir daugeliu atvejų vietoje to informacinėje žymoje rašoma kažkas panašaus kaip “Puslapis 1” arba “namų puslapis” arba iš viso nieko. Tokį informacinės žymos turinį tikrai neverta perrašyti. Dalis Rik’o patarimų labiau patyrusiems SEO optimizuotojams gali atrodyti iššaukiančiai akivaizdžiais, tačiau patirtis rodo, kad, bet kokiame galimų pagerinimų sąraše, visada yra pora idėjų, kurias vertėtų patikrinti, ypač jeigu kalbama apie paveldėtus savo gamybos CMS ir visiškai statistinius tinklalapius.

1. Naudoti tik vieną antraštės informacinę žymą puslapyje

Originalaus straipsnio autoriui ne kartą teko atlikti tinklalapių auditą, kurių puslapiuose niekur nebuvo šios žymos arba jie turėdavo keletą tokių informacinių žymų tuo pat metu. Kai kuriais atvejais, pavadinimas buvo pateiktas fragmento turinio viduje, o ne kaip antraštė ir tai iš esmės pažeidžia visas žinomas taisykles ir sumažina žymos vertę. Taisyklė yra labai paprasta: puslapyje turėtų būti tik vienas pavadinimas su informacine žyma, kuris turėtų būti pateiktas viduje antraštės elemento, idealu – iš karto po pavadinimo teiginio.

2. Raktažodžių išsidėstymo tvarka antraštėje

Informacinės žymos pavadinimas puikiausiai tinka raktažodžiams talpinti, tuo labiau, kad paieškos sistemos dažnai įvertina antraštės žodžius tolstant nuo frazės pradžios. Be to, vartotojai taip pat paprastai skaito tektą iš kairės į dešinę. Todėl, kuriant antraštę, prasminga vadovautis iš anksto atliktais tendencingų raktažodžių tyrimais, ir, jei įmanoma, talpinti “svarius” raktažodžius pradžioje. Žinoma, čia atsiranda poreikis rasti tinkamą pusiausvyrą tarp noro parašyti antraštę, išreklamuojančią straipsnį ir iškeliančią į topus, ir antraštę, kuri yra paprasčiausiai skaitoma žmonių. Todėl pavadinimas vis dėlto turi būti parašytas natūralia kalba.

3. Svetainės pavadinimas turėtų eiti pabaigoje

Atsižvelgiant į tai, kas aukščiau paminėta ir mažina žodžių reikšmę pavadinime, svetainės pavadinimą, atliekant automatinį formavimą arba formavimą rankiniu būdu, vertėtų perkelti į pabaigą. Kai kuriais atvejai šios taisyklės galima atsisakyti, kai jūs orientuojatės į populiarias užklausas. Beje, naujovių, kurios gali sau leisti tokį iškraipymą subalansuotame išdavime yra ne tiek daug. Kai kuriais atvejais tinklalapio pavadinimą iš antraštės vertėtų pašalinti visai.

4. Naudokite ne daugiau kaip 70 simbolių įskaitant tarpus

Naršyklės ne per daugiausiai mėgsta per ilgus tekstus pavadinime. Po tam tikro simbolių skaičiaus raktažodžių svarba nukrenta beveik iki nulio. Be to, fragmentai, kuriuos išduoda naršyklės, turi savo ribas, kurias peržengus antraštė tiesiog pašalinama. Kaip tai atsiliepia rėksmingumui, manome, galime neaiškinti. Taigi yra geriausia laikytis saugios 70 simbolių zonos, įskaitant tarpus. Kadangi naršyklių kūrėjai dažnai eksperimentuoja su išduodamos informacijos išvaizda, tai leistinas antraščių ilgis dažnai skiriasi. Šiuo metu 65-70 simbolių yra saugiausias pasirinkimas.[cml_media_alt id='3009']KAIP RAŠYTI GERAS SEO ANTRAŠTES PAVADINIME[/cml_media_alt]

5. Rečiau naudokite stop-žodžius

Stop-žodžiais šiuo atveju vadinami žodžiai, kurie neturi jokios vertės puslapių reitingavime. Atsižvelgiant į gramatiką, produktyviais raktiniais žodžiais yra daiktavardžiai ir veiksmažodžiai, po kurių eina būdvardžiai. Kiti žodžiai gali būti laikomi stop-žodžiais. Tai apima:

  • nukreipiamieji ir nurodomieji įvardžiai (mano, jūsų, kad, tai);
  • skiriamieji ir prieštaraujantys jungtukai (arba… kad arba… ar gerai, bet, bet);
  • jungtukai (jei, iš tiesų, tikrai).

Visi šie puikūs žodžiai, kurie tinkamai naudojami praturtina kalbą, puslapių pavadinimuose paprastai yra nereikalingi. Pabandykite rašyti glaustas, bet daug žadančias antraštes apsieidami be tokių žodžių.

6. Pateikite svarbiausius raktažodžius antraštės tekste

Paieškos sistemos seniai išmoko kovoti su primityvia reitingavimo reklama, lyginant puslapio antrašte su jo turiniu. Tam, kad antraštės raktažodžiai veiktų, jie turėtų būti naudojami pagrindiniame puslapio tekste. Tuo jūs pasakote naršyklei, kad antraštė tikrai tiksliai apibūdina puslapio turinį. Nepamirškite, kad neseniai kaip Yandex, taip ir Google ėmė perrašinėti antraštės turinį išduodamam fragmentui, jeigu manydavo, kad jis nepakankamai atitinka turinį. Geriau iš karto padaryti darbą taip, kad naršyklei nekiltų pagunda perdaryti jį savo nuožiūra: nebūtinai jos rezultatas jus patenkintų labiau.

7. Pavadinimas turi būti unikalus

Tai toks pat akivaizdus, kaip ir dažnai nepaisomas patarimas. Iš tiesų, gerai apgalvotame tinklalapyje ne gali būti puslapių su tuo pačiu pavadinimu. Pasikartojančios antraštės paieškos sistemoms signalizuoja apie prastą tinklalapio kokybę.

8. Stenkitės išvengti pavadinimo teksto pasikartojimo informacinėje žymoje h1

Ric‘o nuomone, pavadinimo tekstas turėtų skirtis nuo h1 teksto. Nepaisant to, kad jie abu aprašo puslapio esmę, pirmasis skirtas išduodamam fragmentui suformuoti, o antrasis yra teksto antraštė, kurią vartotojas mato jau atidarytame puslapyje. Būtent tokį skirtumą pateikia paieškos sistemos, todėl daugelyje SEO modulių populiariems TVS yra atskiras laukelis turinio pavadinimui užduoti. Na o kadangi į indentifikatoriaus h1 turinį taip pat atsižvelgiama reitinguojant puslapį, paprastas teksto iš pavadinimo pasikartojimas reiškia, kad jūs netekote galimybės naudotis dar vienu tendencingu raktažodžiu. Tai nereiškia, kad pavadinimą būtina visiškai perrašyti. Tiesiog pabandykite esant galimybei šiek tiek pakeisti formuluotę, neprarasdami frazės patrauklumo.

9. Nepaverskite pavadinimo raktažodžių rinkiniu

Bandymą patalpinti pavadinime daugiau raktažodžių naršyklės aiškiai supranta, kaip puslapio prišiukšlinimo ženklą, ir, jeigu randa kitų šlamšto buvimo požymių, imasi atitinkamų veiksmų, pradedant išdavimų sumažinimu bei pašalinimu iš indekso ar atsisakymu indeksuoti. Kitaip tariant, idealus puslapio pavadinimas turėtų būti glaustas, t. y. trumpas ir aiškiai apibūdinti pagrindinio teksto esmę. Tai padės pagerinti tinklalapio pozicijas pateikiant informaciją ir CTR.

0 komentarai

Parašykite komentarą

Norite prisijungti prie diskusijos?
Nesivaržykite, parašykite ką galvojate!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *