Internetinės parduotuvės SEO optimizacija

Internetinės parduotuvės SEO ypatingas tuo, kad neretai tenka dirbti su šimtais ar net tūkstančiais prekių, kurių kiekviena yra atskiras raktažodis, turintis vertę mūsų klientui. Internetinės parduotuvės optimizacijos etapai tokie pat kaip ir eilinio tinklapio, bet didžiulis optimizuojamų puslapių ir raktažodžių kiekis negali neatsiliepti darbo specifikai.

Dirbant šioje srityje paprasta iškyla keletas problemų, kurias mes paprastai išsprendžiame:

  1. Internetinės parduotuvės seo optimizacija prasideda nuo plataus raktažodžių sąrašo sudarymo, kad apimti kiek įmanomą didesnį prekių kiekį. Elektroninės parduotuvės reklama turi parduoti prekes. Mes to pasiekiame, parinkdami efektyviausius raktiniu žodžius.
  2. Į parduotuvės SEO optimizavimą taip pat įeina tinklapio struktūros keitimas (kiek tai būtina ir įmanoma), tam kad išvengti nepilno svetainės indeksavimo.
  3. Toliau seka svetainės nuorodų skaičiaus didinimas internete. Pirmiausia tai registracija kataloguose, jei to nepakanka – nuorodų pirkimas.

Internetinės parduotuvės SEO kaina priklausys nuo dviejų parametrų:

  1. Puslapių, kuriuos reikia optimizuoti kiekio.
  2. Prekių ir raktažodžių kiekio

Parduotuvės SEO negali kainuoti mažai, kadangi reklamuojant visą prekių katalogą. dirbama su kiekvienu svetainės puslapiu atskirai. Bet patikėję optimizaciją specialistui galite būti tikri, kad kiekvienas litas, įdėtas į tinklapio seo duos maksimalią naudą.

Kaip mes atsiskaitome už internetinės parduotuvės seo optimizacijos rezultatus:

Tam kad tiksliai matytumėte darbo rezultatus, tinklapyje patalpiname nepriklausomą Google skaitliuką (Goolge analitics) ir apmokome naudotis ataskaita. Tokiu būdu galite tiksliai žinoti ir  svetainės pozicijas ir laiku imtis veiksmų, jei jos netenkina.

0 komentarai

Parašykite komentarą

Norite prisijungti prie diskusijos?
Nesivaržykite, parašykite ką galvojate!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *