KAIP RAŠYTI GERAS SEO ANTRAŠTES PAVADINIME

Daugelis tinklalapių autorių žino apie skelbimų reklamą, tačiau dažnai vadovaujasi taisykle „kiekis svarbiau už kokybę”. Australijos blogų autorius besislepiantis po slapyvardžiu Blog Tirant’as, mano, kad šis požiūris neslepia jokios strategijos ir aptaria septynias taktikas, kaip parašyti sėkmingus svečių skelbimus spaudinius. Autoriaus anonimiškumas apsunkina kai kurių jo teiginių patikrinimą. Pakanka paminėti, kad pradžioje straipsnio jis praneša, kad lyg tai sekimas pateikta straipsnio taktika leido jam parduoti už 20 tūkstančių dolerių savo pirmąjį blogą, su kuriuo jis dirbo tik 8 mėnesius. Tačiau, jo siūlomos taisyklės skamba gana pagrįstai ir kiekvienas optimizuojanti savo svetainę arba teikiantis seo paslaugas gali jomis pasinaudoti savo praktikoje.

1. Skelbimas turi skaitytoją atvesti į konversijos tašką, o ne į namų puslapį

Kiekvieną kartą, kai jūs rašote svečių spaudinį, jums suteikia nedidelę erdvę biografijai, kuris patalpinama nuoroda, kuri nukreipia skaitytoją į jūsų blogą arba svetainę. Be to, žinoma, jūs galite patalpinti nedidelį kiekį nuorodų pačioje publikacijoje. Dauguma naujokų daro klaidą negalvodami apie tai, bet galvodami apie tai, kur būtent jie siučia šiuos skaitytojus. Dažniausiai lankytojams užtenka vieno paspaudimo, kad patektų į tegul ir neblogai pateiktą puslapį, bet turintį nepakankamai svarbios informacijos. Ką čia reikia daryti, tai siųsti lankytojus tiesiogiai į teisingą puslapį. Tarkime, jūsų tikslas yra gauti maksimalų skaičių abonentų dėka nuorodos, elektroniniu paštu. Šiuo atveju sėkmingos konversijos sukūrimas turėtų apimti:

• Specifinio, kai kuriai lankytojų nišai nemokamo, duomenų pateikimo sukūrimas. Pavyzdžiui, galite parašyti nedidelę e-knygą skirtą temai, kuri domina gana konkrečią grupę skaitytojų.

• Pagrindinio puslapio ar šios knygos reklamos sukūrimas. Kitas žingsnis yra įtraukti elektroninę knygą į blogą ir atiduoti mainais už prenumeratą bei išsiuntinėti naudojantis kokio nors serviso tokio, kaip Aweber paslauga.

• Svečių skelbimų glaudžiai susijusiomis temomis rašymas. Čia visa esmė: jūs rašote straipsnius apie susijusias temas ir paliekate nuorodą į pagrindinį/reklamos puslapį. Net jei jūs nenurodote tiesioginės nuorodos į pagrindinį puslapį, jūs jau pranešate skaitytojams apie šią knygą. Siųsti skaitytojus į pagrindinį puslapį arba laisvąjį įrašą bloge yra bereikalingas laiko ir jėgų švaistymas. Taip pat sėkmingai galima vairuoti automobilį, apliedami jį benzinu, o ne supildami degalus į baką. Iš tikrųjų, nesvarbu, ką būtent jūs siūlote – nemokamą knygą, produktą ar ką nors kitą. Svarbiausia iš anksto nukreipti žmones į atitinkamą puslapį. Neverta manyti, kad jie patys jį suras.

2. Skelbimas turėtų paminėti žinomus blogų autorius jūsų nišoje

Kitaip tariant, vienas iš labiausiai reaktyvių būdų naujo blogo plėtojimui – nuoroda jūsų svečių spaudinyje apie kitas svetaines su didelėmis auditorijomis. Kai kuriems toks būdas gali atrodyti pernelyg akivaizdus. Likusiems reikia paaiškinimų. Pirma, jūs nustatote asociaciją su šiais ekspertais. Antra, jei jūs parašysite draugišką laišką arba plepalus šių tinklalapių savininkams tiesiogiai prieš spausdinant spaudinį, daugeliu atvejų, šių svetainių savininkai bent pasidalins informacija su skaitytojais ir tokiu būdu nustatys grįžtamąjį ryšį su savo medžiaga. Blogo autorius, kuris talpina jūsų spaudinį, tokią reklamą taip pat įvertins. Galiausiai trečia, jei jūsų spaudinys tikrai įdomus ir apima šių ekspertų interesų sferą, jūs galite palaipsniui sukurti verslo kontaktus su jais ir tokiu būdu išplėsti blogų, kur galima publikuotis apimtį.

3. Po svečių knygos įrašo turėtų eiti pratęsimas

Lai svečių knygos įrašas bus pirmasis pasimatymas ir paskirkite antrą: parašykite dar vieną spaudinį tęsiantį temą ir vėl susiejantį jus su ekspertais. Tai jiems suteiks dingstį parašyti apie jus dar kartą. Laikykite tai papildomu būdu nustatyti verslo kontaktus.

4. Svečių spaudinys turėtų būti skirtas ilgalaikiam rezultatui

Kaip išsireiškė viena iš blogo Copyblogger bendraautorių Sonia Simone, atlygis už svečių spaudinius yra kumuliatyvus ir didėja, didėjant spaudinių kiekiui. Straipsnio autorius pripažįsta, kad anksčiau jis turėjo keistą įprotį parašyti spaudinį ir po to sėdėti ir laukti informacijos srauto ir abonentų prieaugio, visą dieną žiūrėti į apsilankymų statistiką ir sekti spaudinį nuorodas socialiniuose tinkluose. Greitai jis, kaip pats pripažino, suprato savo klaidą ir suprato: svečių spaudiniai turėtų būti ilgalaike strategija. Nepaisant to, kad pradinis informacijos srautas ir tvitai yra svarbūs, dabar Blog Tiranant‘as skiria jam kur kas mažiau dėmesio. Kodėl? Pradėkime nuo to, kad paskelbto svečių spaudinio įdiegimas yra daug įdomesnis. Apie jo sėkmę jūs galite spręsti vadovaudamasis kriterijais: • Ar gerai jis reitinguojamas paieškos sistemose atsižvelgiant į raktažodžių frazę, kuri turėtų dirbti svetainei ilgą laikotarpį? • Ar didina jis jūsų patikimumą šioje nišoje? • Ar jis suteikė jums naujų kontaktų pramonėje? • Ar jis išprovokavo diskusiją kaip komentarus į svečių spaudinį arba kitose svetainėse? Jei jūs norite rašyti svečių spaudinius, kurie duoda ilgalaikių rezultatų, būtina iš anksto atlikti raktažodžių tyrimus ir parašyti tikrai gerą straipsnį, kuriuo bus galima drąsiai remtis ir po kelerių metų. Taip, pavyzdžiui, elgiasi Jonathan Morrow dar vienas CopyBlogger bendraautorius, kuris rašo gilius straipsnius, kurie yra mylimi ir skaitytojų, ir naršyklių.

5. Kiekvienas svečių spaudinys turi tilpti ankorų strategijoje

Nuorodos teksto pasirinkimas yra labai svarbus sėkmingam paieškų sistemų reitingavimui. Plačiai žinoma, kad atitinkamos atsakomosios nuorodos teigiamai veikia reitingą. Tačiau šių nuorodų tekstas taip pat vaidina didelį vaidmenį pagal tai, kokiais raktažodžiais remiantis yra reitinguojami jūsų svetainės puslapiai. Jei jūs rašote svečių įrašą, tai iš anksto turite žinoti, kokius raktažodžius jūs turite panaudoti, remiantis tuo, kokį srautą, jis gali atvesti į jūsų svetainę. Tik nepamirškite, kad tekstas pirmiausia yra rašomas žmonėms. Kai svečių spaudinys yra išspausdintas nurodykite jį po to sekančiuose spaudiniuose jau jūsų svetainėje ir parinkite tinkamą ankor tekstą. Taip jūs padidinsite jūsų skelbimo matomumą svetimoje svetainėje.

6. Į kiekvieną komentarą turi būti atsakyta arba jis turi būti naudojamas kaip naujo spaudinio medžiaga

Labai svarbu stebėti puslapį su svečių spaudiniu ir atsakyti į visus iškylančius klausimus. Komentarų skyrius – tai vieta jūsų sąveikos su savo potencialiais skaitytojais nustatymui. Čia jūs galite pagerinti savo reputaciją. Straipsnio autorius teigia, kad specialiai netyrė šios temos, bet pasiruošęs kirsti lažybų, kad pusė jo lojalios auditorijos — žmonės, į kurių komentarus jis atsakė savo svečių spaudiniuose. Jei komentaras ar klausimas yra pakankamai geri, jų pagrindinę idėją galima panaudoti naujam skelbimui savo nuosavame bloge. Paskelbęs tokį įrašą, parašykite apie tai komentaruose svečiui. Pamatysite pats, kiek žmonių bus suinteresuoti nauju leidiniu.[cml_media_alt id='2973']7 TAKTIKOS KURIANT SĖKMINGUS SKELBIMUS[/cml_media_alt]

7. Svečių spaudinį reikėtų rašyti pradedantiesiems

Gali būti, kad tai ne visai akivaizdu, tačiau dauguma skaitytojų, kurie sąveikauja su turiniu, prenumeruoja naujienas ir galų gale perka jūsų produkciją – naujokai. Pagalvokite apie tai, kaip žmonės randa spaudinius: paprastai jie arba užduoda klausimą naršyklei, nes nežino atsakymo, arba pagal nuorodą pereina į soctinklus arba kažkieno blogą, nes yra nepakankamai pažįstami su juos dominančia tema. Daugelyje svečių spaudinių skaitytojų apžvelgiama tema yra nauja. Todėl juos domina įvado informacija, paaiškinanti pagrindus. Po tam tikro laiko dalis auditorijos, kuri yra daugiau ar mažiau susipažinusi su tema nusifiltruoja ir grįžta prie savo projektų; kiti pasilieka, kad sužinotų dar daugiau. Todėl labiausiai sėkmingi svečių spaudiniai yra tie, kuriuose peržvelgiamos temos, lengvai įsisavinamos pradedančiaisiais. Pabandykite rašyti mokomuosius straipsnius su tinkamomis citatomis ir nuorodomis į smulkiau išdėstytą medžiagą.

0 komentarai

Parašykite komentarą

Norite prisijungti prie diskusijos?
Nesivaržykite, parašykite ką galvojate!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *