Seo: kaip pasirinkti vykdytoją

Negalima suabejoti tuo, kad tinklalapis bet kokiai komercinei įmonei – tai būdas leidžiantis žymiai padidinti jos klientų tikslinį srautą. Vis dėlto, vien tik tokio interneto šaltinio buvimo faktas dar nereiškia, kad sparčiai padidės pardavimų skaičius. Norint pasiekti pilnavertę plėtrą, būtina, kad sukurtas tinklalapis būtų populiarus ir lankomas, tam, kad pritrauktų potencialią auditoriją, kuri aktyviai naudojasi paieškos sistemomis. Tai yra pagrindinis seo paslaugų uždavinys. Bet kaip populiarinimui pasirinkti išmanantį rangovą?

Kam patikėti internetinę reklamą?

Norint išspręsti šią problemą, galima pasinaudoti vienu iš trijų būdų: įdarbinti etatinį darbuotoją, pasinaudoti nepriklausomo, laisvai samdomo seo specialisto paslaugomis arba kreiptis į specialią agentūrą.
Pirmasis būdas įdarbinant atskirą darbuotoją – gana brangus žingsnis. Taip, jūs turėsite po ranka ryžtingą ir žinantį jūsų įmonės interesų spektrą darbuotoją, bet, deja, prireiks daug papildomų išlaidų: pradedant mėnesine alga ir baigiant kvalifikacijos kėlimo kursais. Toks būdas atrodo yra racionaliausias didelės kompanijos, turinčios keletą interneto svetainių, atveju.
Laisvai samdomas neetatinis specialistas rangovo rolėje – geriausias pasirinkimas tuo atveju, jeigu visos bendrovės biudžetas turi tam tikrų apribojimų. Tačiau bendradarbiavimas su laisvai samdomais specialistais reiškia pasitikėjimą nepatikrintais darbuotojais bei atliekamo darbo kokybę, kuri nėra aptarta raštiškame susitarime. Be to, egzistuoja daugiau tokios sąveikos nesėkmingos baigties, įvairių rūšių rizikos atsiradimo galimybių.
Kitas dalykas – tai tinklalapio reklama atliekama specializuotos seo kompanijos konkretaus darbuotojų padalinio, kurie reikalauja už savo darbą nemažų finansinių išlaidų. Tačiau, kaip taisyklė, tokios organizacijos kliento atžvilgiu nėra ant pirštų suskaičiuojamos, o tai reiškia, kad jos gali užtikrinti atitinkamas atliekamų paslaugų kokybės ir patikimumo garantijas.
Seo paslaugų specialistų paieška

Šis klausimas – nėra interneto tinklo, kur paieškos sistemų pagalba jūs galite lengvai rasti jus tenkinančius SEO ekspertus ir specializuotas interneto projektų agentūras, problema. Specifiniai užsakymai tokie, kaip „seo paslaugos“, “reklama internete”, “tinklalapio optimizavimas”, “seo optimizavimas“, „paieškos reklama” ir kt. padės jums konkretizuoti jūsų paiešką ir tapti klientu.

Kokie kriterijai naudojami pasirenkant rangovą?

Renkantis seo paslaugų rangovą, nereikia pamiršti, kad ši paslauga yra ilgalaikė ir tai reiškia – ji užtrunka tam tikrą laiką ir reikalauja atitinkamo finansavimo. Šiuo požiūriu, jūsų rangovas turėtų būti patikimas darbuotojas – nevenkite peržiūrėti jo darbų ir atsiliepimų apie juos rinkinio (portfolio), užmeskite akį į klientų rekomendacijas ir susipažinkite su esamais seo paslaugų tarifais. Be to, ypatingą dėmesį skirkite savalaikiams atsakymams į jūsų klausimus, išprusimui ir bendravimo adekvatumui.
Šiaip ar taip, privatus rangovas arba profesionalus darbuotojų padalinys siūlo jums platų pasirinkimą įvairių sąveikos ir bendradarbiavimo modelių. Pagrindinis seo optimizuotojų tikslas – atsižvelgiant į jūsų konkretų atvejį, suteikti jums tinkamiausią reklamos būdą. Seo kompanijos pasiūlymai turėtų jums tapti suprantami ir aiškūs. Bet kuriuo atveju jūs turite būti budrūs – arba rangovas blogai supranta tai, ką siūlo arba kažką nutyli.

Kam skirti ypatingą dėmesį?

Pasitikėjimas bendradarbiaujant su rangovu reikalauja tam tikrų garantijų – kontrolės momentų. Daugeliu atvejų jie yra ataskaitų apie atliktą darbą visuma, jos suteikiamos klientui vykstant se ooptimizavimo procesui. Tokio atsiskaitymo formą ir dažnumą vertėtų aptarti iš anksto. Pats pelningiausias variantas – tai reikiamos informacijos apie panaudotus metodus ir priemones, skirtas tikslui pasiekti, gavimas. Tai gali būti ir duomenys apie informacijos srauto dinamiką tuo konkrečiu metu, ir apie užimamą poziciją paieškos rezultatuose.
Turėkite omenyje, kad seo paslaugos tiek iš profesionalių interneto agentūrų, tiek ir iš privačių optimizuotojų atima pakankamai daug laiko. Tai ne savaitė ir net ne dvi. Panašus procesas užima daug laiko ir reikalauja didelių sąnaudų ir finansinių, ir fizinių, ko pasekoje jis gali užtrukti n-tąjį mėnesių skaičių. Spręskite patys, biudžetas, kurį jūs išleisite interneto svetainės reklamai per pirmuosius tris darbo mėnesius, bus skirtas tik įvairioms tarnyboms ir paslaugoms apmokėti, darbuotojų darbo užmokesčiui, nuorodų pirkimui.
Rimčiausia klaida iš jūsų pusės būtų sumažinti biudžetą, kai jūsų tinklalapis papuolė į TOP-10. Tai kelias atgal, reiškiantis tolesnę nesėkmę. Taip pat neverta jaudintis tuo atveju, jeigu jūsų tinklalapis “nukrito” pozicijose. Profesionali seo agentūra per trumpą laiko tarpą informuos jus apie šios padėties priežastis ir pasiūlys unikalią išeitį nedelsiant.
Vis dėlto, net ir esant rizikos galimybei netingėkite ir nebijokite investuoti pinigus į jūsų interneto projekto reklamą ir plėtotę. Greiti rezultatai ir apyvartos padidėjimas – geriausias reklamos proceso efektyvumo įrodymas.

0 komentarai

Parašykite komentarą

Norite prisijungti prie diskusijos?
Nesivaržykite, parašykite ką galvojate!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *