Seo kaina

SEO kaina priklausys nuo Jūsų konkurentų pozicijų patikimumo internete ir pasirinktų optimizuoti užklausų populiarumo. Tai reiškia, jei Jūsų konkurentai savo tinklapius optimizavo gerai, norint juos aplenkti teks įdėti daugiau pastangų ir lėšų. Gerai optimizuotų svetainių dabar nėra mažai, ypač tokiose srityse kaip naujienos, langai, finansai, baldai ir pan.

Didelę įtaką seo kainai taip pat daro svetainės turinys, jo kiekis ir kokybė. Kuo daugiau unikalaus turinio tinklapyje tuo paprasčiau pasiekti geresnius rezultatus už mažesnę kainą. Ryšium su naujais Google algoritmais “Panda” ir “Pingvinas”, kurie labai pablogino svetainių, turinčių mažai unikalaus turinio, padėtį, todėl dabar daugeliu atvejų gerų rezultatų galima tikėtis mokant visą sumą iš karto. Pas mus dažniausiai seo kainos svyruoja nuo 200 iki 1000 eurų. Vienkartinis mokestis už vieną tinklapį gali būtį nuo 200 eurų iki begalybės. Ypač didelė seo kaina gali būti svetainėms konkuruojančioms didelėse rinkose kuriose yra dau stiprių puslapių, pvz. Anglijoje, Rusijoje ir pan. Taip pat kaina įtakoja ir paieškos sistema kuriai optimizuojama svetainė, pvz. Rusijoje dominuojančioje paieškos sistemoje Yandex.ru seo kainuoja apie 30% pigiau, nei norint pasiekti panašias pozicijas google.ru.

Pastaruoju metu Lietuvoje dirbu už mėnesinį mokestį nuo 140 €. Už tokią sumą paprastai per pusmetį galima iškelti 3-5 raktažodžius. Už didesnį mokestį galima daugiau ir greičiau.

Seo kaina