Norėdami padidinti pajamas šį atostogų sezoną, savo programų įdiegimą pardavėjai turėtų pradėti reklamuoti rugsėjį. Tokią išvadą padarė „Liftoff“ analitikai.

44 populiarių programų pardavimo duomenų analizė parodė, kad reklamos išlaidos reklamai tradiciškai aktyviausiais mėnesiais – liepą, lapkritį ir gruodį – buvo 70,5% didesnės nei rugsėjį. Pagrindinėje tyrimo išvadoje teigiama, kad būtent pastarąjį mėnesį pardavėjai turėtų pradėti reklamos kampaniją, kuria siekiama didinti mobiliųjų aplikacijų įdiegimo skaičių.

Ataskaita grindžiama 4,6 mlrd. parodymų pagal 1,9 mln. skelbimų, kurie buvo skirti mobiliųjų aplikacijų reklamai ir demonstruojami laikotarpiu nuo 2015 m. gegužės iki 2016 m. balandžio mėnesio. „Liftoff“ analitikai taip pat nustatė, kad pirmo pirkimo kaina (cost per first purchase) rugsėji buvo minimali ir siekė 87 $. Tuo tarpu install-to-purchase rodiklis pasiekė 5,8% ribą, todėl rugsėjis buvo pavadintas tinkamiausiu laiku, siekiant pritraukti mobiliuosius klientus. „Liftoff“ pažymėjo, kad geriausia strategija būtų rugsėjį vykdyti aktyvią naujų vartotojų pritraukimo kampaniją, o lapkritį ir gruodį sutelkti dėmesį į pakartotiną jų priviliojimą.

[cml_media_alt id='3797']Rugsėjis - geriausias mėnuo mobiliųjų klientų pritraukimui[/cml_media_alt]

Prekybininkai turėtų atsižvelgti į tai, kiek laiko vidutiniškai praeina nuo aplikacijos įdiegimo iki pirmojo pirkimo. Mobiliųjų prietaisų vartotojai, kurie atsisiuntė programą ir atliko pirmąjį pirkimą, daug dažniau pakartotinai perka. Tai reiškia, kad pardavėjams reikia iš naujo įsitraukti į sąveiką su šiais vartotojais. Šis metodas pagerina konversijos rodiklius ir pajamas iš mobiliųjų vartotjų“, – sakė „Liftoff“ vadovas Markas Ellisas.

Pagal ataskaitos duomenis, rinkodaros specialistai vienam vartotojui, kuris atliks pirkimą, vidutiniškai  išleidžia 114 JAV dolerių. Tačiau tik 4,3% vartotojų, kurie įdiegė programą, joje įsigyja produktų.

[cml_media_alt id='3798']pirkimai pagal lytis[/cml_media_alt]

Tyrimas taip pat parodė, kad vyrai ir moterys skirtingai naudoja apsipirkimo programas. Silpnosios lyties atstovės perka aplikacijos pagalba 27%  dažniau, nei tai linkę daryti vyrai. Tuo pat metu prekybininkai išleidžia beveik tiek pat lėšų, siekdami pritraukti abiejų lyčių klientus. Be to, moterys savo pirmą pirkinį atlieka vidutiniškai praėjus 4,5 dienos po programos įdiegimo, o vyrai – po 6,8 dienų. Apskritai, vartotojai pirmą kartą ką nors nuperka paėjus 5,5 dienų po įdiegimo, o antrąjį – dar po 7,5 dienų. Abi lytys vienam pirkiniui išleidžia beveik tokią pat pinigų sumą: moterys vidutiniškai tam skiria 68 dolerius, o vyrai – 66.

0 komentarai

Parašykite komentarą

Norite prisijungti prie diskusijos?
Nesivaržykite, parašykite ką galvojate!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *