Profesionalios SEO paslaugos Visoje Lietuvoje

SEO paslaugos yra tam tikrų darbų seka, kurios pagalba siekiama pritraukti lankytojų į Jūsų svetainę iš interneto. Tai tampa įmanoma, kuomet tinklapio pozicijos paieškos sistemoje Google tampa geros. Tokiu būdu Jūsų projektą nuolat aplanko suinteresuoti lankytojai, besidomintys teikiamomis paslaugomis. Be tiesioginių pardavimų profesionaliai atliktos SEO paslaugos taip pat pastebimai augina Jūsų internetinės svetainės žinomumą bei prekinio ženklo atpažinimą, o tai savo ruožtu pagelbsti verslo vystymui. Esame įsikūrė Jurbarke, tačiau visu formalumus galima sutvarkyti internetu, todėl paslaugas siūlome visoje Lietuvoje. Paprastai atskirai nesiūlome audito, vidinio ir išorinio optimizavimo nes visi SEO darbai yra tampriai susiję ir neturėtų būti atliekami nepriklausomai vienas nuo kito.
Pirmiausia analizuojame svetainės turinį ir išorines nuorodas į ją, o vėliau taisome klaidas, pildome turinį ir didiname nuorodų kiekį.

SEO paslaugas siūlome individualiai atsižvelgdami į kiekvieno kliento poreikius ir galimybes bei surandame geriausią variantą. SEO paslaugų kaina – nuo 150 Eur per mėnesį. Už vienkartinį mokestį nebedirbame ir garantijų neteikiame. Nepaisant to, progresas paprastai matosi kiekvieną mėnesį su retomis išimtimis, pvz. Google algoritmų atnaujinimo metu svetainės matomumo paieškoje augimas gali keletui savaičių sustoti.

0 komentarai

Parašykite komentarą

Norite prisijungti prie diskusijos?
Nesivaržykite, parašykite ką galvojate!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *