„Penguin 4.0“ bus paleistas iki 2015 metų pabaigos

Pasak Google inžinieriaus ir paieškos kokybės analitiko Gary Illyes, naujo reitingavimo algoritmo „Penguin 4.0“ versijos paleidimas įvyks 2015 metais. Jis taip rašė atsakydamas į seo paslaugų specialisto klausimą savo Twitter paskyroje.

[cml_media_alt id='3604']Penguin 4.0[/cml_media_alt]

Ilgai lauktas atnaujinimas algoritmą perves į nuolatinio atsinaujinimo režimą ir nuo tada, “pingvinas” veiks daug greičiau – kai tik Google indeksuos naujas nuorodas (arba pastebės jų dingimą), svetainės pozicijos paieškos rezultatuose bus automatiškai atkurtos.

Rugsėjo pabaigoje Google paieškos kokybės padalinio specialistas Johnas Muelleris pareiškė nuomonę, kad nuolat savaime atsinaujinantis algoritmas „Penguin“ gali būti paleistas šių metų pabaigoje. Be to Gary Illyes  anksčiau kabėdamas apie 4.0 „pingviną“ taip pat ne kartą minėjo 2015 metų pabaigą, todėl dėl informacijos patikimumo abejonių yra nedaug.

Priminsime, kad „Penguin“ baudžia tinklapius, kurie manipuliuoja nuorodomis savo pozicijų gerinimui. Kadangi dabar algoritmas nuolat atsinaujins automatiškai, SEO specialistai turės daugiau galimybių patikrinti įvairias teorijas nebijodami gauti ilgalaikių paieškos sistemos sankcijų.

0 komentarai

Parašykite komentarą

Norite prisijungti prie diskusijos?
Nesivaržykite, parašykite ką galvojate!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *