Mažo dažnio reklamos strategija sufokusuota į turinį

Naudodami tradicinį metodą jūs nagrinėjate raktažodžius, rašote apie juos tekstus, renkate atsakomąsias nuorodas raktažodžiams ir pradedate analizės stebėjimus. Ir kai dauguma srauto yra generuojama naudojantis ne tais raktažodžiais, jūs pradedate jaustis nevykėliu, ar ne taip? Siūloma strategija atmeta galimybę naudotis šiais visais dirbtiniais mechanizmais. Ji apima tik turinio, kuris ką nors sudomintų, sukūrimą net jeigu šis žmogus užeis į tinklalapį tik vieną kartą. Jei jūs publikuosite turinį ekvivalentišką 250 straipsnių, kurių apimtis yra po du tūkstančius žodžių, kurie yra susiję su jūsų verslo pagrindais, jūs nejausite srauto stokos. Aukščiau nurodytą formulė yra labai paprasta ir todėl puikiai veikia. Michael’as teigia, kad su tokiu turinio kiekiu negalima gauti reitingavimo pagal visas tendencingas užklausas; jis perskaitė daugybę informacijos ir analizės atvejų ir dar niekada nesutiko atvirkštinių pavyzdžių. Jeigu jūs publikuojate po 500 tūkstančius žodžių per metus ir tuo pat metu jūs rašote sąžiningą, prasmingą turinį, nesiderindami prie SEO, jūs gausite tiek nuorodų, kad nežinosite, ką su jomis daryti (iš tikrųjų, jūs nieko ir negalėsite padaryti su natūraliomis nuorodomis).

Ši strategija – drausmė, pasišventimas ir profesionalumas

Siūloma strategija, apimanti mažo dažnio užklausas, skirta ne silpniesiems. Daugeliui trūksta pasitikėjimo savimi, kad teisingai ją įgyvendintų. Kuo ilgaamžiškesnes temas apima jūsų straipsniai, tuo ilgiau jie pritrauks srautą į tinklalapį. Tam tikru momentu jūs galėsite parašyti laisvo turinio straipsnį apie kokią nors labai dažną užklausą ir jis bus vienu iš labiausiai lankomų, netgi po metų. Kitaip tariant, jūs turite patys tikėti tuo, ko jūs rašote. Tai nereiškia, kad būtina savo tekstą laikyti pačiu geriausiu, koks tik buvo kada parašytas nuo Shakespeare’o laikų. Bet giliai širdyje jūs turite jausti, kad parašėte tekstą gyviems žmonėms. Teksto tinkamumas yra tikrinamas atsakymu į paprastą klausimą: “Ar jis sudomins bent ką nors?”. Jei manote, kad jūsų rašinys tikrai įdomus, naudingas ir vienaip ar kitaip patrauklus bent vienam asmeniui be jūsų paties, vadinasi jūs susidorojote su savo užduotimi ir galite sėkmingai judėti toliau. Atkreipkite dėmesį: autorius praktiškai nebandė apibūdinti “ilgos uodegos” arba paaiškinti, kaip ją rasti ir išmatuoti. Idėja yra tai, kad mažo dažnio užklausos pačios jus suranda, nes jos yra natūrali pasekmė to, ką žmonės veikia Internete. Jūs patys esate atsakingi už tai, kad jūsų svetainė būtų įdomi žmonėms, ir jie ateityje į ją grįžtų.

Išvados

Autoriaus pasiūlyta turinio strategija remiasi šiomis tezėmis:

  • tikroje mažo dažnio užklausų reklamoje populiarūs raktažodžiai nenaudojami;
  • būtina publikuoti daug straipsnių, parašytų žmonėms;
  • raktinių frazių tyrimas prieš teksto rašymą greičiausiai yra kenksmingas;
  • jūsų straipsnių tematika turi sietis su jūsų verslo pamatais, tačiau tuo pat metu gali sietis ir su laisvo turinio temomis.

Siūloma autoriaus strategija skamba gana pagrįstai, tačiau mes rekomenduojame elgtis labai atsargiai su jo patarimu ne per daugiausiai rūpintis struktūra ir teksto apipavidalinimu. Jei jūs norite įtraukti į informacijos srautą publikuotus tekstus, orientuotus į mažo dažnio užklausas, rizika, kad pateiksite „žalius“, blogai parašytus tekstus yra labai didelė.

0 komentarai

Parašykite komentarą

Norite prisijungti prie diskusijos?
Nesivaržykite, parašykite ką galvojate!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *