Kaip garantuotai gauti paieškos sistemų filtrą 2014

Jums nepatinka būti paieškos sistemų rezultatų puslapiuose arba nežinote kas yra Google banas o norisi sužinoti? Žemiau rasite keletą pačių geriausių būdų kaip iššaukti svetainei paieškos sistemų filtrą. Visa tai galite atlikti patys arba užsisakyti seo paslaugas už prieinamą kainą.

1. Pažeisti svetainės kokybės reikalavimus

Klaukingas

Parodykite vartotojams vieną turinį o paieškos sistemoms visiškai kitokį, pageidautina su daugybe raktažodžių. Po to praneškite Google apie šlamštą. Labai greitai Jūsų svetainė gaus baną.

Daug reklamos

Patalpinkite reklamos blokus visur kur tik įmanoma, ypač pirmame puslapio ekrane, uždengiant vartotojui turinį. Nepamirškite pridėti pop-up’ų ir popunder’ių Google ir Yandex pablogins Jūsų pozicijas paieškos sistemose.

Blogų nuorodų gausa

Sukurkite savo svetainėje puslapį su daug nuorodų ne pagal temą, padarykite nuorodą į ją iš pagrindinio puslapio ir laukite perindeksavimo. Kuo blogesnės svetainės į kuria nurodote tuo greičiau paieškos sistemos sumažins svetainės autoritetą ir pritaikys jam filtrą.

Nuorodų pardavimas

Koncentruokite nuorodas ne viename o skirtinguose puslapiuose, pageidautina kad tai būtų įvairios tematikos svetainių nuorodos su komerciniais ankorais. Tai galima padaryti automatiškai bet kurios nuorodų biržos pagalba. Laukite PageRank nunulinimo ir kitų sankcijų.

SEO teksto paslėpimas

Parašykite seo tekstą, patalpinkite jame seo specialistų rekomenduojamą raktažodžių kiekį, paryškinkite juos <strong> tegu, patalpinkite jį svetainėje paslėpdami nuo vartotojo su display:none, visibility:hidden ar kitais būdais. Jei norite sankcijų sulaukti greičiau Google praneškite patys, konkurentai ne visada aktyviai domisi seo.

Suaugusiems skirtas turinys

Sukurkite svetainėje suaugusiems skirto turinio skyrių. Po kurio laiko Jūsų svetainę ras tik tie kas yra atjungę paieškoje “šeimos filtrą”.

2. Apgauti paieškos sistemas imituojant vartotojų poreikių patenkinimą

Nenatūralus vartotojų elgesio faktorių gerinimas

Daryti svetainę geresne nėra prasmės, už tai bano negausite, o tik pagerins jos pozicijas paieškoje. Geriau užsiregistruoti vartotojų elgesio parametrų pagerinimo biržoje ir nustatykite vartotojasm ir robotams surasti ir naršyti Jūsų svetainėje įvairiausiais būdais. Dabar tai taip pat gana patikimas būdas sulaukti paieškos sistemų sankcijų.

3. Apgauti paieškos sistemas imituojant svetainės populiarumą

Dalyvauti apsikeitimo nuorodomis sitemose

Linkatoriai ir kitos apsikeitimo nuorodomis sitemos dar nemirė, jos gerai padeda gauti sankcijas. Keiskitės nuorodomis su visais kaip siūloma, geriau automatiniu būdu, taip filtrą gausite daug greičiau.

Svetainių-afiliatų kūrimas

Sukurkite keletą svetainių pagal savo temą, patalpinkite jas viename hostinge taip pat naudokite tą pačią kontaktų informaciją. Taip pat galite nupirkti į tas svetaines po keletą nuorodų su pagrindiniu raktožodžiu ankore.

Satelitų tinklo kūrimas

Sukurkite keletą svetainių pagal savo temą, čia tinka ir nemokamos blogų platformos. Talpinkite juose įvairius straipsnius ir naujienas su nuorodomis į savo svetainę. Paieškos robotai greitai suseka satelitus sukurtus specialiai jiems ir imasi priemonių.

Daug nuorodų su pagrindiniu raktažodžiu

Pažiūrėkite kiek nuorodų turi konkurento svetainė. Nusipirkite tiek pat ar dar daugiau, ir visas su raktožodžiu ankore. Google greitai pritaikys sankcijas svetainei ir pablogins pozicias paieškoje.

4. Draugauti su “blogais kaimynais”

Didelis nuorodų skaičius iš žemos kokybės svetainių

Užregistruokite svetainę keliasdešimt tūstančių katalogų, dabar tai galima padaryti už 100 litų. Taip pat užsisakykite nuorodų kūrimą forumuose, skelbimų puslapiuose, socialinių žymų svetainėse taip pat pridėkite spaminius komentarus bloguose. Kuo mažesnis Jūsų svetainės populiarumas tuo griečiau bus pritaikytas filtras ir pablogintos pozicijos.

Išeinančios nuorodos į abejotinas ar kenksmingas svetaines

Dėkite nuorodas savo svetainėje į nepopuliarius abejotino turinio tinklapius, į svetaines platinančias virusus ar kitą kenkėjišką kodą, prekiaujančias nuorodomis ar dalyvaujančiomis nourodų apsikeitimo tinkluose. Tam kad pasiekti tikslą gali pakakti keleto tokių nuorodų.

5. Visaip kenkti lankytojams

Virusai (kenksmingi skriptai)

Patalpinkite savo svetainėje virusą ar trojaną arba kitą skriptą kenkiantį vartotojams, vagiantį jų asmeninius duomenis arba kenkia kitiems vartotojams užkrėstųjų vardu. Paieškos sistemos akimiksniu reaguoja į užkrėstas svetaines ir blogina jų pozicijas paieškoje.

Apgaudinėjimo taktikos (fišingas, farmingas, apgaulės)

Apgaudinėkite savo vartotojus kaip tik galite, tai visada išaukia sankcijas.

Visa tai paėmus kartu

Žinoma kuo daugiau iš paminėtų punktų įgyvendisite tou greičiau ir patikimesnį filtrą gausite.

Elkitės racionaliai. Autoriteto dirbtinis gerinimas duoda tik laikinus rezultatus. Atlikdami seo optimizaciją atsižvelkite į Google kokybės reikalavimus, sukurkite gerą struktūrą ir talpinkite kokybišką turinį. Sekite vartotojų elgesį ir stenkitės jį pagerinti. Visada žinokite kas vyksta su Jūsų svetaine ir neleiskite blogo Jums linkintiems iššaukti svetainei paieškos sistemų sankcijų.

1 atsakymas

Parašykite komentarą

Norite prisijungti prie diskusijos?
Nesivaržykite, parašykite ką galvojate!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *