Panda 4.1

Google UK  atstovas Pierre Far savo Google+ puslapyje praneša, kad atnaujinamas algoritmas “Panda”:

“Išleistas Panda atnaujinimas

Anksčiau šią savaitę, mes pradėjome lėtai diegti algoritmo “Panda” patobulinimus. Mes tikimės proceso pabaigos kitą savaitę. Remiantis vartotojų (ir webmaster’ių!) atsiliepimais, mums pavyko atrasti dar kelis signalus padedančius “Pandai” tiksliau nustatyti žemos kokybės turinį. Tai lems didesnę aukštos kokybės mažų ir vidutinių svetainių įvairovę reitinge , kas yra gerai.

Priklausomai nuo lokalės, maždaug 3-5% užklausų yra paveikta.

“Search Engine Land” redaktorius Barry Schwartz mano, kad jo svetainė nukentėjo nuo Panda 4.1, nes organinis srautas į svetainę iš Google prieš savaitgalį patyrė 30 procentų sumažėjimą, palyginti su ankstesniais savaitgaliais.[cml_media_alt id='3169']Google atnaujino algoritmą Panda 4.1[/cml_media_alt]Kodinis atnaujinto algoritmo  pavadinimas – Panda 4.1. Ankstesniu oficialiu stambiu atnaujinimu buvo Panda 4.0  2014 gegužės 20d. Nuo tada Panda atnaujinama beveik kas mėnesį ir bus tai daroma toliau po Panda 4.1. Panašu, kad seo paslaugų specialistams ir svetainių savininkams nuo šiol teks daugiau dėmesio skirti kokybiškam svetainės turiniui.

1 atsakymas
  1. SEM
    SEM rašo:

    Taip pat paskelbta, buvo atnaujintas algoritmas payday loan, kuris nukreiptas prieš užspamintas užklausas. Atnaujinimas prasidėjo savaitgalį ir turės įtakos visose šalyse, kur yra “Google”.

    Atsakyti

Parašykite komentarą

Norite prisijungti prie diskusijos?
Nesivaržykite, parašykite ką galvojate!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *