Šią savaitę „Google“ oficialiai apribojo priėjimą prie raktinių žodžių planavimo priemonės duomenų sąskaitoms su mažomis reklamos išlaidomis. Paieškos sistemos atstovų teigimu, dauguma reklamos pirkėjų matys tokius pat „Keyword Planner“ duomenis. Tačiau vartotojai su „mažesnėmis  mėnesinėmis išlaidomis“ gaus ribotus duomenis. Tikslių skaičių „Google“ nepateikė. Per mažai paieškos monopolistei sumokėję vartotojai matys labai abstrakčius paieškos užklausų skaičiaus diapazonus, kurie atrodo taip:

  • 0
  • 1-100
  • 100-1K
  • 1K-10K
  • 10K-100K
  • 100K-1M
  • 1M+

Be to, vartotojai taip pat gali gauti ribotus duomenis dėl pernelyg dažno užklausų įrankio naudojimo.

Keyword Planner

Keyword Planner

„Google AdWords“ pagalbos puslapyje paskelbtas oficialus pareiškimas, kuriame aiškinama, kodėl paieškos sistemos aptarnaujantis personalas atliko raktinių žodžių planavimo priemonės pakeitimus. Tai padaryta siekiant apriboti prieigą prie šių įrankių botams ir kitoms automatizuotoms paslaugoms, sukurtoms raktinių žodžių planavimo priemonės duomenis naudoti savo tikslams.

„Šis sprendimas buvo priimtas, siekiant užtikrinti, kad reklamuotojams galėtumėme nuosekliai pateikti visus duomenis, reikalingus sąskaitų optimizacijai ir išvengti piktnaudžiavimo susijusio su „Keyword Planner“ statistikos naudojimo botų pagalba. Nors paieškos apimties rodikliai skirtingais atvejais yra rodomi skirtingais būdais, mes ir toliau stengsimės suteikti jums išsamius ir tikslius statistinius duomenis apie tai, kiek paspaudimų ir parodymų galima gauti pagal tam tikrą raktažodį“, – rašoma pranešime.

0 komentarai

Parašykite komentarą

Norite prisijungti prie diskusijos?
Nesivaržykite, parašykite ką galvojate!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *