90% mobiliųjų pirkėjų apsipirkimą pradeda nuo paieškos sistemų

„Google“ atliks tyrimas parodė, kad paieška tapo svarbiausiu išmaniųjų telefonų savininkų informacijos šaltiniu. Be to ji yra dažniausiai naudojamas įrankis, apsiperkant išmaniojo pagalba.

Šių metų gegužės mėnesį „Google“ darbuotojai JAV apklausė tūkstantį išmaniųjų naudotojų tam, kad suprasti jų elgesio modelius apsiperkant telefonu. Tyrimo metu buvo surinkta daugiau nei 14 tūkst. atsakymų.

Pagrindinėje tyrimo išvadoje teigiama: „paieška – tai ne tik pats populiariausias mobilusis šaltinis. Tai yra tas išteklius, kurį 87% vartotojų naudoja pirmiausia.“

Diagramoje matyti reitingas priemonių ir išteklių, kuriuos mobilieji pirkėjai naudoja savo poreikių patenkinimui:

[cml_media_alt id='3827']how-needs-were-addressed-chart[/cml_media_alt]

Remiantis apklausos duomenimis teigiama, kad 70%  offline parduotuvių pirkėjų prieš perkant naudoja mobiliuosius įrenginius ieškodami informacijos, o 92% iš jų įsigyja atitinkamas prekes. Tarp veiksmų, atliekamų prieš pirkimą,  dažniausiai minimas paieškos sistemų naudojimas ir parduotuvės aplankymas.

Tyrimas taip pat parodė, kad mobilioji paieška atliekama visame pirkimo cikle, o ne tik prieš prekių įsigijimą.

Galiausiai, paieškos sistemos padeda ne tik spręsti trumpalaikes problemas, pvz. kur nusipirkti picą, bet atsako į įvairius klausimus. Tokio pobūdžio informacijos ieško 68% vartotojų, iš kurių 97% tam naudoja mobiliuosius įrenginius.

0 komentarai

Parašykite komentarą

Norite prisijungti prie diskusijos?
Nesivaržykite, parašykite ką galvojate!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *