seo

Svetainė pirmoje Google vietoje gauna 36,4 proc. perėjimų (SEO tyrimas)

Svetainės buvimas pirmame Google puslapyje yra labai svarbus, ypač pirmame lyderių trejetuke, kadangi pirmos trys vietos gauna 58,4 visų vartotojų perėjimų, ką rodo paskutinis Optify (Marketingo programų kūrimo lyderis) tyrimas.

Svetainės, kurios yra yra pirmoje paieškos rezultatų vietoje, gauna paspaudimų (CTR) vidutiniškai  36,4 procentus; o trečia 9,5% CTR. Būti pirmoje vietoje reiškia gauti lankytojų tiek pat kiek esant pozicijose nuo antros iki penktos kartu paėmus.Svetainė pirmoje Google vietoje gauna 36,4% perėjimų (Tyrimas)

Taip Optify išdėstė CTR svetainėms, esančioms Google TOP 20:

Akivaizdu kad svetainės perėjimas iš Google trečios ar antros pozicijos į pirmą, gali padidinti Jūsų svetainės lankomumą tris kartus.

Optify šį tyrimą atliko norėdami atnaujinti vieno iš seniausių SEO industrijos kalkuliatorių RIO, kuris remiasi AOL duomenimis nuo 2006 metų. Optify jį laiko pasenusiu dėl universalios paieškos  evoliucijos per paskutinius metus.

AOL duomenys parodė kad pirma vieta duoda 42,3% lankytojų, antra- 11,92%, trečia – 8,44%.

AOL duomenys paremti 19,434,540 paspaudimais, tuo tarpu Optify 1,224,383.paspaudimaiNors rezultatai ir skiriasi abu tyrimai patvirtina, kad būti pirmoje Google vietoje labai svarbu, nes tai garantuoja kokybišką ir juntamą lankytojų srautą internetinei svetainei.koala surprised

0 komentarai

Parašyti komentarą

Norite padiskutuoti? Nesivaržykite, parašykite ką galvojate!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *