Tinklalapio dizaino perprojektavimas

Esminė problema yra susijusi su gana ilgai trunkančiu lankytojų srauto pozicijų kritimu, kuri atsiranda, atliekant informacinių ar verslo svetainių redizainą, kartais sustabdo savininkus, kurie nori atlikti kodo ir dizaino korekciją. Laukiant puslapių indeksacijos, naujų tinklalapių ir atskirai funkcionuojančių, nepriklausomų (standalone) blogų savininkus dažnai vargina laiko ir biudžeto išlaidų praradimas. Povandeninius gąsdinančių komplikacijų rifus galima apeiti, jeigu rekonstruoto arba naujo tinklalapio interneto tekstų ir pagalbinių elementų komponavimo proceso metu yra laikomasi elementarių taisyklių. Šių žingsnių nuoseklus ir būtinas atlikimas užtikrins tinklalapio reklamos efektyvumą paieškos sistemose.
Žingsnis Nr1. Būtinas SEO auditas
Jį sudaro kokių nors kliūčių, užkertančių kelią paieškos robotams atlikti indeksaciją tinklalapyje, išaiškinimas. Būtina ir veiksminga priemonė leidžia rasti, nustatyti, pašalinti bei užkirsti kelią problemoms, kylančioms tinklalapio ar blogo dizaine, jeigu tinklalapio optimizaciją, remiantis paieškos sistemų standartais, atliko naudodami sąžiningus metodus.

Žingsnis Nr2. Paieškos optimizacijos veiksmų tyrimas remiantis žinomų tinklalapių savininkų patirtimi

SEO elementų funkcionavimo tyrimai (nuorodų struktūra, puslapių eskizai, šablonai bei jų bandymų rezultatai), sėkmingai ar mažiau sėkmingai naudojami kituose tinklalapiuose, padės atrinkti neefektyvius reklamos metodus ir panaudoti tikrai tinkamas schemas kiekviename iš tolimesnių etapų, kuriant interneto portalus.

Žingsnis Nr3. Svarbesnių paieškos frazių išaiškinimas

Pačių svarbiausių paieškos užklausų (raktinių frazių) žinojimas užtikrins didelės apimties informacijos srautą ir nukreips suinteresuotus lankytojus į prekybos ar informacijos portalus. Tam yra būtina:
• surasti pagrindines užklausas, naudojant parinktų raktinių frazių paslaugas „Yandex“ ir „Google“, o taip pat naudojant užklausų nustatymo metodus, kurie yra taikomi ieškant produkcijos arba paslaugų, kurias siūlo tinklalapis, arba ieškant informacijos remiantis atitinkamomis temomis;
• išanalizuoti reklamos kompanijų paieškos sistemose „Google AdWords“ ir k.t. rezultatyvumą, nustatyti, kurios iš raktinių frazių atvedė į tinklalapį maksimalų lankytojų kiekį, užtikrino maksimalią lankymosi trukmę ir produktyvumą;
• išnagrinėti nemokamų analizės tarnybų tokių, kaip „Google Analytics” duomenis tam, kad nustatyti pačių populiariausių ir įdomiausių užklausų vartotojus, pritraukiančius į tinklalapį reikšmingos apimties informacijos srautą;
• aktyviai naudoti patikrintus paieškos sistemų ir tinklalapių santykių valdymo įrankius tokius, kaip „Google.WebMaster“, nuodugniai ištirti visos paieškos užklausų, kurios yra susiję su tinklalapio turiniu, apimties darbą, naudoti interneto įrankius, leidžiančius tinkamai aptarti teksto turinio atitikimą, išorės ir vidaus nuorodų darbo intensyvumą.

Žingsnis No 4. Reikšmingų raktinių frazių įdiegimas į tinklalapio dizaino elementus
Atliekant ankstesnį žingsnį, gautas bendras vaizdas nulems tolimesnių veiksmų, reklamuojant tinklalapį, kryptį, tolimesnį perspektyvų svarbių raktažodžių panaudojimą bei būtinybę atnaujinti tinklalapyje esančių tekstų turinį.
Šiame reklamos etape yra atliekami:
• optimizavimo schemų panaudojimas tinklalapio kūrimo metu;
• indentifikacijos žymų, atspindinčių veiklos specifiką, sąrašo kūrimas.
Šie metodai taip pat yra naudojami ir tolimesnėje reklamoje.

Žingsnis Nr 5. Racionalios, patogios navigacijos ir tinkamos nuorodų struktūros kūrimas

Protingai suplanuotos tinklalapio struktūros lydinys, kuris remiasi patraukliais raktažodžiais ir orientuojasi į lankytojų, naudojančių raktines užklausas, patogumą, bei kurie darbuojasi portalo reitingo naudai ir patenkina norą surasti naudingą informaciją, išspręs pagrindinę reklamos klausimų dalį.
Žingsnis Nr 6. Efektyviausių puslapių ir veiksmingo turinio nustatymas remiantis internet-analizės sistemomis

Nustačius pačius veiksmingiausius indeksuojamus paieškos sistemomis ir nukreipiant lankytojų srautą į puslapius, galima sužinoti ar yra vykdoma seo optimizatoriams iškelta užduotis.

Žingsnis Nr 7

Lankytojų srauto, nukreipto į tinklalapį patalpintų kituose portaluose nuorodų pagalba bei panaudojant pačias produktyviausias nuorodas reklamos uždaviniams spręsti, kontrolė.

Žingsnis Nr 8

Patrauklaus ir originalaus puslapio “Klaida 404”, galinčio sudominti net ir atsitiktinį lankytoją tinklalapio turiniu, diegimas.

0 komentarai

Parašykite komentarą

Norite prisijungti prie diskusijos?
Nesivaržykite, parašykite ką galvojate!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *