Google „pingviną“ atnaujins tik 2016 metais

Kiekvienas Google algoritmo atnaujinimas priverčia seo optimizatorius prie jo bandyti prisitaikyti. “Panda” privertė pasitraukti nuo siauro požiūrio į seo (90 proc. seo – tai nuorodos) ir prisiminti kad sparnuota frazė “Turinys – karalius” – ne vien žodžiai. Svetainių kiekis, kurios tik parsino turinį iš kitų resursų ir nieko nedavė pasauliui sparčiai augo. “Panda” sustabdė paieškos rezultatų šiukšlinimą beverčiu turiniu.

Pažvelgus atgal, galima pasakyti kad šis atnaujinimas buvo naudingas ir seo specialistams. Dabar tapo daug paprasčiau klientui įrodyti kad unikalus turinys yra būtinas. Tai galima pademonstruoti pavyzdžiai svetainių, kurios taupė teksto sąskaita ir dabar pateko į bėdą.

“Pingvinas” iš pradžių daugelio buvo priimtas kaip eilinė “seo mirtis”. Dabar, po pusės metų akivaizdu, kad seo gyvuoja puikiai. Optimizatoriai, kaip ir visada greitai persiorentavo ir prisitaikė prie naujų sąlygų. “Pingvinas” padarė abejotinais daugelį anksčiau puikiai veikusius nuorodų įsigijimo būdus. Prieš penkis metus buvo neįmanoma pagalvoti kad dedant nuorodas footeryje, pvz Worpress temose, galima susilaukti Google sankcijų. Tą patį galima pasakyt ir apie straipsnių reraitą ir jų talpinimą straipsnių direktorijose. “Pigvinas” griežtai seo optimizatoriams priminė kad nuoroda turi būti skirta vartotojams o ne paieškos robotams. Dabar nuorodos turi būti kiek įmanoma “natūralesnės”. Mano manymu visi šie atnaujinimai daro tikrus seo specialistus tik stipresniais, išskiria tuo, kurie teikia seo paslaugas profesionaliai ir atsijoja tuos, kurie mano kad teikti seo paslaugas lengva.

0 komentarai

Parašykite komentarą

Norite prisijungti prie diskusijos?
Nesivaržykite, parašykite ką galvojate!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *