Google 2014 ranžavimo faktoriai

Kompanija SearchMetrics neseniai paskelbė kasmetinius Google paieškos rezultatų reitingavimo rezultatus. Žemiau rasite šio dokumento santrauką, kurioje esančią galėsite panaudoti gerindami savo SEO paslaugų kokybę.

Kaip ir visuose ankstesniuose tyrimuose reitingavimo faktorių priklausomybė parodyta remiantis Spirmeno koreliacija. Buvo analizuojamas Google top30 pagal 10 000 paieškos užklausų. Didžiausia ir vidutinė koreliacija parodyta grafike.

[cml_media_alt id='3112']Google 2014 ranžavimo faktoriai[/cml_media_alt]

Google 2014 ranžavimo faktoriai

Koreliacinė analizė atliekama su tikslu aprašyti dokumentų, rastų 1-30 pozicijose, savybių skirtumus (neatsižvelgiant į priežasčių-pasekmių ryšius tarp pozicijų ir savybių). Rezultatai skatina daugiau dėmesio skirti gerai kokybei, relevantiškam turiniui, techninėms charakteristikoms, atgalinėms nuorodoms ir socialiniams faktoriams. Taip pat buvo atlikta vartotojų elgesio faktorių analizė.

Svarbiausi 2014 metų tyrimo rezultatai

Turinys: kokybiškas, relevantiškas turinys vidutiniškai ranžuojamas geriau ir atpažįstamas pagal tokius signalus kaip rašymo stilius ir sąlyginė raktažodžių ir susijusių terminų padėtis tekste, didelis žodžių skaičius ir media turinio buvimas.

Technologijos: technine prasme gerai optimizuotas puslapis (patogi svetainės struktūra, trumpas krovimosi laikas ir meta tegų buvimas) vidutiniškai turi geras pozicijas Google paieško rezultatų TOP30.

Išorinės nuorodos: nuorodų kiekis ir kokybė kaip ir anksčiau turi didelę reikšmę.

Socialiniai signalai: šio faktoriaus įtaka šiemet šiek tiek sumažėjo. Buvo pastebėti tik nežymūs vidutinių socialinių signalų reikšmių didėjimai TOP30.

Vartotojų elgesio faktoriai: šie faktoriai pirmą kartą įtraukti į tyrimą ir kaip tikėtasi, egzistuoja didelis ryšys tarp pozicijos ir CTR, atmetimo rodiklio ir laiko praleisto svetainėje.

Pilną tyrimo analizę su išsamiu aprašymu anglų kalba galite parsisiųsti čia.

1 atsakymas

Parašykite komentarą

Norite prisijungti prie diskusijos?
Nesivaržykite, parašykite ką galvojate!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *