Analitikos įmonė „Borrell Associates“ paskelbė skaitmeninės rinkodaros paslaugų išlaidų Jungtinėse Amerikos Valstijose  prognozę  laikotarpiui iki 2020 m. Pagal pranešimo duomenis, bendros išlaidos šiam reklamos kanalui bus šešis kartus didesnės nei investicijos į reklamą internete ir sudarys 640,93 mlrd. $ prieš 104,48 $ mlrd.

[cml_media_alt id='3759']Išlaidos SEO Jungtinėse Valstijose 2020 metrais pasieks 80 mlrd. $ [/cml_media_alt]

Skaitmeninio marketingo paslaugos ataskaitoje apima ne tik reklamą, bet yra išplėstos ir į kitas sritis, pavyzdžiui, buvimo internete valdymą, viešuosius ryšius (PR), turinio kūrimą, reputacijos stebėjimą, mobiliųjų programų kūrimą, elektroninio pašto rinkodarą ir kitas.

Pagal ataskaitos duomenimis, 87,5 proc. interneto rinkodaros paslaugų yra susijusias su SEO. Bendrovė prognozuoja, kad  šiais metais bendros išlaidos optimizacijai  paieškos sistemoms JAV viršys 65 mlrd. dolerių, o iki 2020 m. išaugs iki beveik 80 mlrd. $. „Borrell Associates“ prognozė daugiausia dėmesio skiria mažų įmonių išlaidoms.

[cml_media_alt id='3760']kaina seo[/cml_media_alt]

Prisiminsime, kad, pagal „Outsell“ duomenis, 2016 metais įmonės į skaitmeninės rinkodaros paslaugas ketina investuoti 228 milijardus JAV dolerių. Šis skaičius šiemet sudaro 49 proc. visų rinkodaros ir reklamos išlaidų (470 milijardai $). Per šį laikotarpį investicijos į mobiliąją rinkodarą išaugs 38 procentais.

Pagal „Thrive Analytics“ duomenis, JAV mažųjų ir vidutinių įmonių savininkai 2016 metais ketina padidinti savo išlaidas skaitmeniniams reklamos kanalams, daugiausia socialinių tinklų ir mobiliųjų prietaisų segmentuose.

0 komentarai

Parašykite komentarą

Norite prisijungti prie diskusijos?
Nesivaržykite, parašykite ką galvojate!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *