Google sustiprins mobile-friendly algoritmo poveikį mobiliesiems paieškos rezultatams nuo 2016 m. gegužės mėn.

Nuo 2016 m gegužės mobilieji „Google“ algoritmai suteiks daugiau reikšmės svetainės pritaikymui mobiliesiems įrenginiams. Tai reiškia, kad šis signalas labiau įtakos tinklapių pozicijas mobiliojoje paieškoje, o jo reikšmė paieškos sistemoje padidės.

„Pernai pradėjome naudoti svetainių prisitaikymą prie mobiliųjų įrenginių kaip reitingavimo signalą mobiliojoje paieškoje. Šiandien mes pranešame, kad gegužės mėnesį, pradėsime palaipsniui atnaujinti mobiliosios paieškos rezultatus, didindami šio signalo įtaką. Tai mūsų vartotojams padės rasti dar daugiau atitinkamų puslapių, tinkančių mobiliam naršymui.

Jei jau spėjote pritaikyti svetainę mobiliems prietaisams, tai negalėsite nepastebėti atnaujinimo“, – rašoma oficialiame „Google“ tinklaraštyje.

Prisiminsime, kad 2015 m. balandžio 21 d. „Google“ oficialiai paskelbė apie mobile-friendly algoritmo paleidimo pradžią visame pasaulyje. Tuo metu buvo pranešta, kad pakeitimai reitingavimą paveikia tik mobiliuosiuose įrenginiuose. Paieškos rezultatai pasikeitė visomis kalbomis ir visame pasaulyje. Algoritmas vertina atskirus puslapius, o ne į visą svetainę.

Norėdami įsitikinti, kad svetainė yra „draugiška“ mobiliesiems įrenginiams, patikrinkite atskirus puslapius, naudojant „Google“ sukurtą mobile-friendly testą ir aktyviau naudokite žiniatinklio valdytojo įrankiuose pateikiamas duomenų ataskaitas apie Jūsų svetainių tinkamumą mobiliesiems įrenginiams. Jei svetainės nėra pritaikytos mobiliems prietaisams, jos gali gauti žymiai mažiau srauto iš organinės „Google“ paieškos. Kai svetainė tampa mobile-friendly, paieškos sistema automatiškai iš naujo peržiūri puslapius ir įtraukia juos į indeksą.

0 komentarai

Parašykite komentarą

Norite prisijungti prie diskusijos?
Nesivaržykite, parašykite ką galvojate!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *