„Google Safe Browsing“ blokuos pakartotinai nusižengusias svetaines

„Google“ išplėtė „Chrome“, ‚Firefox“ ir „Safari“ naudojamos saugaus naršymo technologijos galimybes. Nuo sukčiavimo ir kenkėjiškos veiklos sauganti „Safe Browsing“ dabar taip pat pradės blokuoti svetaines, kurios pakartotinai pažeidė nustatytas taisykles.

Statusas „pakartotini pažeidimai“ bus priskirtas tiems ištekliams, kurie per trumpą laiką buvo kelis kartus buvo pastebėti užsiimantys kenkėjiška veikla. Šiuo atveju, svetainės administratorius gaus elektroninį pranešimą į  „Search Console“ adresą nurodytą. Pateikti prašymą dėl svetainės persvarstymo bus galima paėjus 30 dienų nuo statuso priskyrimo.

„Google“ pažymėjo, kad buvo nustatytas nedidelis kiekis svetainių, kurios tik laikinai sustabdydavo kenkėjišką veiklą. Nuėmus „Saugaus naršymo“ įspėjimą jų savininkai vėl atnaujindavo pažeidimus. Siekiant pašalinti šią „skylę“ ir apsaugoti vartotojus buvo įvesta nauja būklė.

Nulaužtos svetainės nebus klasifikuojamos kaip pakartotiniai pažeidėjai. Į šią kategoriją pateks tik tie ištekliai, kurių savininkai sąmoningai skelbia kenkėjišką turinį.

Priminsime, kad „Google Safe Browsing“ neseniai pradėjo blokuoti svetaines su apgaulingais parsisiuntimo mygtukais, kurie vartotojams siūlo įdiegti tariamai būtinus pilnaverčiam darbui plėtinius arba programėles. Keletas tokios apgaulės pavyzdžių:

[cml_media_alt id='3856']sukciai[/cml_media_alt]

 Individuali veikla: www.uzsidirbu.lt

0 komentarai

Parašykite komentarą

Norite prisijungti prie diskusijos?
Nesivaržykite, parašykite ką galvojate!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *