„Google“ pataria nesivaikyti didelės svetainės krovimosi spartos

„Google“ atstovas Gary Illyes savo „Twitter“ paskyroje neseniai pareiškė, kad svetainių savininkams nereikia per daug nerimauti dėl tinklapių krovimosi greičio – užtenka pasiekti normalius rodiklius, o ne didžiausius. Tačiau spartą palikti arti kritinės ribos taip pat neverta.

„Google“ paieška kokybės departamento specialistas Johnas Muelleris anksčiau paaiškino, kad krovimosi greitis paveikia svetainės pozicijas tik tada, jei jis yra labai mažas. „Google“ šį rodiklį vertina tik neigiama prasme, paieškos rezultatuose pažemindama lėtas svetaines. Todėl, esant normaliam greičiui, nebūtina siekti aukštesnių rodiklių, nes tai niekaip neįtakos SEO rezultatų. Mobiliojoje paieškoje didesnę įtaką turi PC versijos svetainės užsikrovimo sparta, nei šis rodiklis mobilioje tinklapio versijoje.

Prisiminsime, kad vasarį „Google“ į mobiliosios paieškos rezultatus įtraukė AMP puslapius. Naujas atviro tipo AMP HTML formatas leidžia sukurti „lengvas“ standartinių tinklalapių versijas. Tačiau, nepaisant aktyvaus naujojo formato populiarinimo, „Google“ nesvarsto naudoti AMP kaip svetainių reitingavimo signalo.

0 komentarai

Parašykite komentarą

Norite prisijungti prie diskusijos?
Nesivaržykite, parašykite ką galvojate!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *