piracy

Google išleido ataskaitą pavadintą “Kaip Google kovos su piratavimu”, kuriame paieškos gigantė rašo apie veiksmus, kurių buvo imtasi atsižvelgiant į kovos kursą.[cml_media_alt id='3248']Google ir toliau kovoja su piratavimu[/cml_media_alt]

Paieškos sistema pradėjo rodyti naujus reklamos formatus paieškos rezultatuose su užklausomis susijusiomis su muzika ir filmais, padedantys vartotojams rasti teisėtus medijos šaltinius. Užklausoms apie filmus, kuriose yra žodis “atsisiųsti”, “nemokamai” arba “žiūrėti”, “Google” pradėjo rodyti tokius atsakymus:

[cml_media_alt id='3249']0_e8262_48ddfbde_L[/cml_media_alt]

Sistema taip pat rodo, vartotojams teisėtus muzikos ir filmų šaltinius paieškos rezultatų puslapio dešinėje dalyje:

[cml_media_alt id='3250']0_e8261_ee2add88_orig[/cml_media_alt]

Šiuo metu tokie rezultatai rodomi tik Jungtinėse Valstijose, bet kompanija planuoja ir toliau investuoti į šią sritį ir išplėsti rezultatus tarptautiniu lygiu.

Bendrovė taip pat pagerino DMCA sumažinimo signalą paieškoje ir tikisi, kad tai turės didelę įtaką kai kurių žinomų svetainių reitingui. Kitas žingsnis buvo kelių terminų pašalinimas iš automatinio užpildymo remiantis DMCA signalo mažinimo taisyklė.

Search Engine Land redaktorius Danny Sullivan vadina Google priemones „piratų atnaujinimu“ (Pirate Update) ir teigia, kad jie dirba kaip filtras, per kurį Google tvarko visas žinomus svetainėse. Bet kokie pažeidimai iššauks svetainės pozicijų blogėjimą paieškos rezultatų puslapiuose.

Mes tikslai nežinome, kaip tai veikia – sako Sullivan – nes Google dar nėra atnaujinęs “piratų filtro”. Tai taip pat reiškia, kad Google nesugavo naujų pažeidėjų.

Praėjusį mėnesį, kai tarp News Corp ir Google įsivėlė į žodžių karą apie piratavimą internete, Google pranešė, kad deda daug pastangų kovojant su piratavimu ir paminėjo “piratų filtrą”. Tačiau Google niekada nepaskelbė apie savo naujo filtro naudojimo pradžią, todėl nurodyti jį vargu ar buvo verta.

Danny Sullivan prognozuoja, kad Google sulauks kritikos bangos dėl to, kad bando vartotojus nukreipti į originalų, o ne piratinį turinį, įskaitant įsigytą leidėjų reklamą.

2012 metų rugpjūtį Google išleido “piratų atnaujinimą” siekdami sustabdyti kaltinimus, kad paieškos sistema nekovoja su piratavimu. Atnaujinti sumažina svetainių, kurios pažeidžia autorinių teisių įstatymą, pozicijas SERP‘e. Tai atėmė galimybę iš daugelio svetainių, platinančių nelegalų turinį, pritraukti lankytojų SEO pagalba.

0 komentarai

Parašykite komentarą

Norite prisijungti prie diskusijos?
Nesivaržykite, parašykite ką galvojate!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *