Ekonomiška tinklalapio reklama

Išspaudžiame maksimumą

Visuotinai pripažintas seo paslaugos privalumas yra jos biudžeto prieinamumas. To dėka virtualių prekyviečių reklama gali naudotis bet kurio aptarnavimo lygio verslininkai.
Dažnai optimizuotojų klientams būtina reklamuoti virtualias prekyvietes, tokiai reklamai yra išskirtas nedidelis biudžetas ir tai dažnai yra susiję su:

• su nedidelėmis finansinių apyvartų apimtimis;
• piniginių sumų, skirtų rinkodaros operacijoms, apribojimu;
• užsakovų nenoru rizikuoti ir vengimu investuoti dideles sumas į reklamą nuo pat pradžių;
• aukšto lygio konkurencingumo užsakymų stoka, kurią nulemia siaura veiklos specializacija.
Nereikšmingas biudžetas skirtas SEO paslaugoms gali labai efektyviai padidinti svetainės lankomumą. Net ir esant mažoms investicijoms galima organizuoti visą priemonių kompleksą, kurių dėka jūs įgysite didelį tikslinės auditorijos srautą, kuris džiugins interneto tinklalapių savininkus dideliais konversijų rodikliais.
Biudžetą, skirtą seo optimizavimui, galima sumažinti trimis būdais:
• sumažinant reklamos garantuoto poveikio kriterijus;
• planuojant reklamos taktiką, kai naudojamasi vidutinio ir žemo dažnio užklausomis;
• orientuojantis į tam tikrą konkretų geografinį regioną.

Sumažėjus optimizavimo kriterijų lygiui, sumažėja biudžetas, tačiau padidėja rizika, kad SEO kampanijos bus nelabai veiksmingos. Griežti reklamos kriterijai padidina optimizuotojų, kurie nori apsirūpinti finansiniais rezervais, riziką. Jie gali būti reikalingi tinklalapiui tais atvejais, kai lankytojų srauto optimizavimą reikės atlikti savo pačių lėšomis.
Paieškos užklausų parinkimo strategija yra orientuota į retai ar dažnai naudojamų frazių ir žodžių parinkimą. Klaidingai manoma, kad besiremianti aukšto dažnio užklausomis SEO optimizacija yra efektyvesnė. Veiksmingos tinklalapių reklamos praktika įtikina, kad daugeliu atvejų tikslinių žemo dažnio užklausų simbiozė yra žymiai efektyvesnė. Tai patvirtina koncepcija pavadinta „Long Tail“ (Ilga uodega), kuri pažymi aukštą mažai žinomos produkcijos pardavimų intensyvumą palyginus su gerai išreklamuotų produktų prekybos apimtimis.
Kad sudaryti reklamos veiklos schemą, remiantis žemo dažnio raktinėmis frazėmis, būtinas nedidelis nuorodų kiekis. Užklausos, priskirtos žemo dažnio kategorijai, skiriasi savo tikslų konkretumu ir todėl nukreipia į tinklalapio puslapius suinteresuotą tam tikra paslauga ir preke vartotoją, o ne informacijos ieškotoją. Lankytojų konversiją į užsakovus užtikrina ne tik labai siauros specializacijos tikslinės užklausos, bet ir tikslinio informacijos srauto akcentavimas tam tikrame geografiniame regione.
Tam, kad pakankamai aiškiai apibrėžti įvairaus dažnio užklausų poveikio skirtumą, aptarsime kompanijos, kuri siūlo ekskursijų turus į Paryžių, tinklalapio reklamos pavyzdį. Iš karto atmesime standartinius, kokybiškus, bet nepasižyminčius konkrečia tiksline orientacija raktažodžius tokius, kaip “kurortai”, “kelionės” “Prancūzija”, “turizmas” ir t. t. Paieškos sistemoms juos pateikia žmonės, kurie dar neapsisprendė dėl kelionės tikslo, regiono ir kelionės laikotarpio arba lankytojai, kurie ketina kada nors vykti į pažintinę kelionę ar poilsiauti.
Žmogus, kuris apsisprendė dėl kelionės tikslo, dažniausiai jau yra susidaręs nuomonę, ko jis tikisi iš kelionės. Jo užklausose matyti aiškiai apibrėžtas geografinis prieraišumas. Taigi nuo bendrųjų raktinių frazių su žodžiu “Prancūzija” taip pat galima atsisakyti, nepaisant to, kad jos nepriklauso tiksliniams raktažodžiams. Kelionių mėgėjai, ketinantys aplankyti Prancūziją, jau apsisprendė dėl turistinių pasiūlymų paieškos, tarp kurių yra ir ekskursijų programiniai turai, kelionės siekiant išmokti kalbą, kelionės į kalnų slidinėjimo ar pajūrio kurortus, į Paryžiaus Disneyland‘ą ir t. t.
Galiausiai, atmetęs neefektyvias aukštos kokybės užklausas, kuriomis gali pasinaudoti žingeidus, bet dar neapsisprendęs dėl kelialapio pirkimo žmogus, optimizuotojas paliks palyginti didelį kiekį raktinių frazių, kurios į tinklalapį pritrauks būtent tikslinį lankytoją.
Žemo dažnio užklausų poveikio visuma atmes tuos, kurie tiesiog stengiasi patenkinti informacijos badą ir nukreips tuos, kurie tikrai yra pasiryžę pirkiniui.
Mūsų agentūros patirtis rodo, kad didžioji dauguma užsakovų, pajutę tinklalapių reklamos teigiamus rezultatus, tampa nuolatinės klientūros grupe, kuri tikslingai atnaujina užsakymus ir didina išlaidas skirtas optimizavimui.
Tinklalapių savininkams, kurie siekia pravesti nedidelio biudžeto reklamos kompanijas, būtina žinoti, kad: labai svarbia agentūros reklamos veiksmingumo sudedamąją dalimi yra SEO specialistų, kurie sugeba realiai įvertinti padėtį, sukurti tinkamą strategiją ir parinkti rezultatyvias užklausas neviršijančias biudžeto, profesionalumas.
• optimizuotojui skirta pagrindinė darbo informacija – tai ir yra pardavimų tikslas, o ne kliento trokštamos pozicijos paieškos sistemose pasiekimas;
• nedidelio tikslinio informacijos srauto, skirto smulkiam verslui, efektyvumas yra daug didesnis, negu didelės atsitiktinių apsilankymų apimtys;
• tikslinių užklausų kategorijai ne visada priklauso aukšto dažnio daugelio vartotojų pateiktos paieškos užklausos;
• lankytojų iš atokiausių vietovių, kurios neįeina į konkretaus verslo interesų sritį, pritraukimas yra beprasmis;
• informacijos srauto, nukreipto žemo dažnio užklausomis, konversijos rodikliai dažnai viršija aukštos dažnio raktažodžių panaudojimo efektyvumą reklamoje;
• maksimaliu našumu pasižymi žemo, vidutinio ir aukšto dažnio tematinių užklausų visuma.

0 komentarai

Parašykite komentarą

Norite prisijungti prie diskusijos?
Nesivaržykite, parašykite ką galvojate!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *