Kiek man kainuos SEO?

SEO kaina priklausys nuo pasirinktų raktažodžių konkurencijos internete, Jūsų svetainės turinio ir jos dabartinių pozicijų paieškos rezultatuose, taip pat nuo to, kokiais būdais jos buvo pasiektos. Jei norite tiksliai sužinoti SEO kainą – susisiekite su mumis ir parašykite savo internetinės svetainės adresą bei, jei žinote, norimus iškelti raktažodžius arba bent nurodykite savo veiklos pobūdį ir tikslus. Šiuo metu dažniausiai dirbu už mėnesinį mokestį nuo 140 €.

Kada matysime SEO rezultatus?

Galutinis rezultatas bus po 1-6 mėnesių, priklausomai nuo pasirinktų raktažodžių konkurencijos ir dabartinių Jūsų svetainės pozicijų. Žinoma, pozicijos paieškoje pradeda gerėti vos pradėjus darbus, tačiau tai vyksta laipsniškai.

Ar atliksite ir vidinį, ir išorinį SEO?

Atliksime viską, ko reikia tam, kad būtų pasiektos sutartos pozicijos. Frazę “atliktas SEO” mes suprantame kaip pasiektas bent Top-10 pozicijas  paieškos rezultatuose, nes tik tai gali atvesti lankytojų ir užsakovui duoti naudos. Jie bus tiks “padarytas vidinis ir išorinis SEO”, o gerų pozicijų paieškos sistemose paieškoje nebus – Jūsų svetainės lankomumas nepagerės.

Ar naudojate juodus SEO metodus?

Nei vienas SEO specialistas juodų metodų nenaudoja mažiausiai dešimt metų, o jei tai daro – jis tikrai nėra ekspertas, nes tokie metodai gali tik pakenkti arba gali duoti tik laikiną efektą. Kodėl apie juos rašo SEO specialistai? Arba straipsniai yra labai seni, arba specialistai labai nauji.

Taip pat vengiame naudoti, tarp kitų SEO specialistų vis dar populiarių, vadinamų dropų (ankstesnio savininko atsisakytų domenų, kurie turi neblogus MOZ parametrus), nes tai duoda menką rezultatą ir netgi kelia nemažą “Google” sankcijų riziką.

Ar galite pateikti savo darbų pavyzdžių?

Negalime, kadangi nenorime viešinti savo darbo metodų, nes nesame tokie pat kaip visi. Kodėl pateikia kiti? Kadangi jie daro tik: šiek tiek optimizuoja turinį, užregistruoja svetainę kataloguose ir patalpina straipsnių su nuorodomis, tam skirtose svetainėse.

Kokia Jūsų patirtis?

SEO paslaugas teikiame nuo 2009 metų.

Kodėl turėtumėme rinktis Jus?

Galima rinktis dėl to, kad esu pirmas su šiai sričiai aktualiausia fraze “seo paslaugos”. Šia veikla užsiima ir įmonės su milijonine apyvarta, todėl galima spėti, kad šioje srityje profesionalų Lietuvoje šiuo metu daugiau nėra.

Ar išrašote sąskaitą faktūrą?

Taip, sąskaitą faktūrą išrašome.

Ar atliktiems darbams suteikiate garantiją?

Mokant kas mėnesį už SEO paslaugas, žadėtas pozicijas, kai jos jau pasiektos, užtikriname visą sutarties laikotarpį arba didžiąją jo dalį.

Jei pozicijas garantuojame (šiuo metu taip nutinka retai), pasirašome sutartį ir metams suteikiame garantiją. Tai nereiškia, jog vėliau pozicijos pablogės, nes mūsų sukurtos nuorodos yra “amžinos”, t.y. išlieka visą jas patalpinusio tinklapio gyvavimo laiką. Žinoma, po kelerių metų dalis jų gali dingti, tačiau svetainė, ilgai išbuvusi paieškos rezultatų Top-10, gauna natūralių nuorodų, todėl dažniausiai išsaugo pozicijas be jokio palaikymo.