Google atnaujino algoritmą Panda 4.1

Panda 4.1

Google UK  atstovas Pierre Far savo Google+ puslapyje praneša, kad atnaujinamas algoritmas «Panda»:

«Išleistas Panda atnaujinimas

Anksčiau šią savaitę, mes pradėjome lėtai diegti algoritmo «Panda» patobulinimus. Mes tikimės proceso pabaigos kitą savaitę. Remiantis vartotojų (ir webmaster’ių!) atsiliepimais, mums pavyko atrasti dar kelis signalus padedančius «Pandai» tiksliau nustatyti žemos kokybės turinį. Tai lems didesnę aukštos kokybės mažų ir vidutinių svetainių įvairovę reitinge , kas yra gerai.

Priklausomai nuo lokalės, maždaug 3-5% užklausų yra paveikta.

«Search Engine Land» redaktorius Barry Schwartz mano, kad jo svetainė nukentėjo nuo Panda 4.1, nes organinis srautas į svetainę iš Google prieš savaitgalį patyrė 30 procentų sumažėjimą, palyginti su ankstesniais savaitgaliais.Google atnaujino algoritmą Panda 4.1Kodinis atnaujinto algoritmo  pavadinimas — Panda 4.1. Ankstesniu oficialiu stambiu atnaujinimu buvo Panda 4.0  2014 gegužės 20d. Nuo tada Panda atnaujinama beveik kas mėnesį ir bus tai daroma toliau po Panda 4.1. Panašu, kad seo paslaugų specialistams ir svetainių savininkams nuo šiol teks daugiau dėmesio skirti kokybiškam svetainės turiniui.

1 ответить
  1. SEM
    SEM says:

    Taip pat paskelbta, buvo atnaujintas algoritmas payday loan, kuris nukreiptas prieš užspamintas užklausas. Atnaujinimas prasidėjo savaitgalį ir turės įtakos visose šalyse, kur yra «Google».

    Ответить

Ответить

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *